Szpadel Fiskars Solid

1003456
001001336

Jeśli lubisz pracę w ogrodzie lub na działce i potrzebujesz solidnego i prostego szpadla to polecamy szczególnie ten od marki Fiskars. Wykonanie zarówno stylu, jak i łopaty jest na wysokim poziomie a szpadel posłuży przez wiele lat.

  • Materiał rękojeści: Stal
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 1170.00
  • Marka: Fiskars
  • Rodzaj stali: Brak danych
  • EAN: 6411501314031
Przewiń do pełnej specyfikacji
59,99 zł
saperka

Szpadel prosty Fiskars Solid

Lubisz budować i konstruować ? A może Twoim hobby jest ogrodnictwo ? Nie czekaj i wypróbuj już dziś szpadel prosty Fiskars Solid. Jego solidna konstrukcja zapewnia komfort pracy i wygodę potrzebną w czasie ciężkich zmagań w przydomowym ogródku.

Wytrzymała stal, z jakiej stworzono jego konstrukcję, jest odporna na pęknięcia i duże naprężenia. Dodatkowo w celu ułatwienia wbijania w twardą powierzchnię, szpadel został zaopatrzony w zaostrzoną krawędź. Zabezpieczenie całości warstwą ochronną, skutecznie chroni Twoje narzędzie przed korozją.

Szpadel Prosty Fiskars Solid

wydajność

Ułatwiona praca w gospodarstwie

Szpadel prosty marki Fiskars został wykonany ze stali wysokowęglowej, zahartowanej tak, aby mogła wytrzymać prace w trudnym terenie. Czarna powłoka zabezpieczająca chroni stal przed korozją oraz zapobiega przywieraniu brudu i błota. Dzięki zaostrzonej krawędzi możliwe jest cięcie i rąbanie niewielkich korzeni lub gałęzi.

Człowiek w ogrodzie ze szpadlem prostym Fiskars

łatwa obsługa

Ergonomiczny uchwyt szpadla Fiskars Solid

Narzędzia ogrodnicze i budowlane są narażone na niekorzystne warunki pracy. Właśnie dlatego ich konstrukcja musi być solidna, a materiały użyte do ich budowy powinny być odporne na wodę i korozję. Wyposażenie Szpadla Fiskars w stały, metalowy styl zapewniło mu wytrzymałość, która przydaje się w trakcie wykonywania trudnych zadań w terenie.
Na jego zakończeniu znajduje się polimerowy, wzmacniany chwyt, który w znacznym stopniu ułatwia manipulowanie narzędziem. Długość całej konstrukcji nie przekracza 1170 mm. Jest to uniwersalny i wygodny rozmiar dla większości użytkowników.

Chwyt i rękojeść szpadla prostego Fiskars Solid

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Fiskars
Kod producenta 1003456
Materiał rękojeści Stal
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 1170.00
Marka Fiskars
EAN 6411501314031

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szpadel Fiskars Solid
Twoja ocena