Nóż składany Gerber Gear Bear Grylls Survival Series

1019972
001000518

Nóż składany Gerber Gear Bear Grylls Survival Series jest doskonałym narzędziem do pracy. Dzięki solidnej głowni, pokrytej odporną powłoką ochronną, przygotujesz rozpałkę na każde ognisko. Po skończonej pracy złóż ostrze, przy pomocy prostego w obsłudze systemu blokady - back lock.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 215.90
  • Marka: Gerber Gear
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
noze

Nóż składany Gerber Bear Grylls Survival Series

Nóż survivalowy Gerber Bear Grylls Survival Series, to model firmowany nazwiskiem znanego na całym świecie specjalisty od sztuki przetrwania. To właśnie Bear Grylls pomógł stworzyć ten wytrzymały i niezwykle użyteczny nóż składany, który sprawdzi się w trakcie długich wypraw lub krótkich wypadów na łono natury.

Jego ostrze o kształcie Drop Point, ma gładką powierzchnię i jest pokryte powłoka ochronną. System blokady ostrza back lock umożliwia łatwą obsługę nawet w rękawiczkach a pokrowiec pozwala przenosić nóż przypięty do paska.

Nóż składany Gerber Gear Bear Grylls Survival Series, Folding Sheath Knife, FE,

wytrzymałość

Solidna budowa

Nóż survivalowy Gerber Bear Grylls Survival Series, tak jak inne produkty z tej znakomitej serii, został stworzony z materiałów wysokiej klasy. Polimerowe okładziny zostały połączone ze sobą przy pomocy śrub. Nacięcia na gumowanej powierzchni rękojeści, zapewniają stabilność uchwytu w czasie trudnej pracy niezależnie od pogody. Waga noża nie przekracza 122 gramów.

System blokady ostrza back lock jest prosty w obsłudze. Dociśnięcie stalowej płytki znajdującej się na jednej z krawędzi powoduje zwolnienie blokady i złożenie ostrza.

Drewno przygotowane do rozpalenia ogniska

noze

Ostrze Drop point

Ostrze noża Gerber Bear Grylls Survival Series ma długość 91 mm. Wystarcza to do wykonywania prostych prac obozowych lub przygotowania drobnych kawałków drewna niezbędnych do rozpalenia ogniska. Stal 420 HC której użyto do produkcji głowni charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Dwa kołeczki umieszczone na obu stronach głowni ułatwiają szybkie otwieranie, przez co masz pewność, że Twój nóż będzie ciągle gotowy do pracy.

Nóż składany Gerber Gear Bear Grylls Survival Series, Folding Sheath Knife, FE,

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Fiskars
Kod producenta 1019972
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarno - pomarańczowy
Materiał rękojeści Polimer
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 215.90
Marka Gerber Gear
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 122.00
Profil głowni Drop point
Rodzaj blokady Back lock
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 420HC
EAN 0-13658-14552-8
Długość ostrza [mm] 91.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż składany Gerber Gear Bear Grylls Survival Series
Twoja ocena