Nóż z głownią stałą Kobun

17T
001000540

Jeśli fascynujesz się kulturą dalekiego wschodu, wypróbuj nóż z głownią stałą Cold Steel Kobun. Jego uniwersalne ostrze ma gładką krawędź tnącą, co znacznie ułatwia ostrzenie. Rękojeść z chropowatą powierzchnią, doskonale trzyma się dłoni w trakcie pracy, niezależnie od warunków.

  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z Secure-Ex
  • Długość [mm]: 1447.00
  • Długość ostrza [mm]: 1397.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kolor: Czarno - szary
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 169,00 zł Regular Price 199,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Kobun

Poznaj wytrzymały i uniwersalny nóż produkcji cenionej amerykańskiej firmy Cold Steel. Kobun to narzędzie, kierowane dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i pełną niezawodność. Dzięki jego budowie i właściwościom można nazwać go jednym z najbardziej uniwersalnych noży na świecie. Sprawdzi się zarówno w survivalu, jak i podczas spokojnych wypadów za miasto – z pewnością docenisz możliwości, jakie oferuje i fakt jak mocno wyróżnia się na tle konkurencji.

cold steel kobun

wytrzymałość

Uniwersalna głownia

Cold Steel Kobun wyprodukowano z japońskiej stali AUS-8A. Dzięki bardzo dobrym parametrom długo trzyma ostrość i dysponuje dobrymi właściwościami mechanicznymi. Jednocześnie nóż jest odporny na korozję, co pozwala używać go w niekorzystnych warunkach otoczenia. 

Ostrze, o długim gładkim kształcie, nawiązuje do tradycyjnych japońskich mieczy. Dzięki temu, że nóż nabiera pełnej grubości tuż za czubkiem, konstrukcja charakteryzuje się też dużą wytrzymałością. Świadczą o tym testy producenta, jak i niezależnych użytkowników. Ponadto, długa, gładka powierzchnia tnąca i solidny czubek ostrza dają mu wiele możliwych zastosowań, nawet jeśli w założeniu jest to nóż bojowy.

ostry typ dagger

łatwa obsługa

Funkcjonalna rękojeść

Cold Steel Kobun to nie tylko bardzo dobra głownia. To także rewelacyjna rękojeść wykonana z Kray-Ex – tworzywa podobnego do gumy, posiadającego wysokie właściwości antypoślizgowe. Faktura uchwytu posiada drobne nacięcia i żłobienia, gwarantując wygodną pracę również, kiedy masz mokre bądź zabrudzone dłonie. 

O to, by ręka nie ześlizgnęła się na ostrze, dba profilowany dolny jelec. Natomiast tylna część rękojeści posiada otwór pozwalający przewlec przez niego np. linkę zabezpieczającą.

Do zestawu dołączono również kaburę, która zapewni wygodny i bezpieczny transport noża. 

wytrzymały i odporny

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Secure-Ex
Długość [mm] 1447.00
Długość ostrza [mm] 1397.00
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 17T
Kolor Czarno - szary
Kolor ostrza Srebrny
Marka Cold Steel
Materiał rękojeści Kray-Ex
Producent Cold Steel
Profil głowni Tanto
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali AUS-8A
Waga [g] 125.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Kobun