Nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt

20CBL
001000742

W czasie wyprawy w nieznane przyda Ci się nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt. Zaprojektowany w USA, posiada klasyczny kształt i solidną budowę. Wyposażono go w ergonomiczną rękojeść i pochwę w kolorze czarnym z materiału Secure-Ex.

  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Cold Steel
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 215.00
  • Dołączone akcesoria: Brak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,99 zł Regular Price 89,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt

Jesteś myśliwym i lubisz polowania? A może interesuje Cię outdoor i długie wyprawy na łono natury? Niezależnie od zainteresowań, powinieneś wypróbować nóż Canadian Belt od firmy Cold Steel, wyposażony w wygodną pochwę z Secure-Ex.

Jest on wzorowany na znanym i lubianym modelu z lat 50 XX wieku. Cechuje się specyficznym kształtem i wytrzymałością. Polimerowa rękojeść, lekko nachylona w stosunku do ostrza jest wygodna i gładka. Głownia, wykonana ze stali nierdzewnej, może pracować w trudnych warunkach, przez co Twój nowy nóż będzie bardzo uniwersalny.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Trwała konstrukcja i elegancki design

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji, nóż Canadian Belt waży jedynie 62 gramy. Przekłada się to na wygodę użytkowania i łatwość manipulowania. Rękojeść w kolorze czarnym została wyposażona w podcięcie na palce i otwór przelotowy. Dzięki niemu zaczepisz do swojego noża opcjonalną linkę lub smycz.

Ostrze o eleganckim wyglądzie jest gładkie na całej długości. Ma ono 102 mm długości i świetnie nadaje się do wszelkich prac związanych z polowaniami czy też wypadami w plener. Stal typu German 4116 ma znakomite właściwości antykorozyjne. Na grzbiecie umieszczono żłobienia, które stanowią znakomite podparcie dla kciuka.Nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt

noze

Pochwa z Secure-Ex

Noże myśliwskie, ze względu na ich specyfikę i przeznaczenie, muszą pracować w trudnych warunkach. Właśnie dlatego istotne jest odpowiednie ich zabezpieczanie. Model Canadian Belt został wyposażony w pochwę wykonaną z twardego materiału Secure-Ex. Pochwa chroni nóż i zabezpiecza Cię przed przypadkowym zranieniem. Kolor czarny i matowe wykończenie sprawiają, że nie odbija refleksów świetlnych i doskonale zlewa się z wyposażeniem.

Pochwa noża Cold Steel Canadian Belt

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Materiał rękojeści Polimer
Producent Cold Steel
Kod producenta 20CBL
Kolor ostrza Srebrny
Marka Cold Steel
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 215.00
Dołączone akcesoria Brak
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 62.00
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 440
Długość ostrza [mm] 102.00
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Canadian Belt