Nóż z głownią stałą Cold Steel Pendleton Lite Hunter

20SPH
001000757

Zaprojektowany w Stanach Zjednoczonych nóż z głownią stałą Cold Steel Pendleton Lite Hunter to niewielkie narzędzie dedykowane myśliwym. Jednak gładkie ostrze o równej krawędzi, docenią także wędkarze i miłośnicy bushcraftu. W zestawie znajduje się pochwa chroniąca nóż w czasie transportu.

  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z Secure-Ex
  • Kolor: Czarno - szary
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 215.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
89,00 zł
noze

Nóż z głownią stałą Pendleton Lite Hunter

Noże Pendletona zyskują coraz bardziej na popularności każdego roku. Zostały zaprojektowane od podstaw przez cenionego w swoich kręgach myśliwego Loyda Pendelton'a a projekt zrealizowała firma Cold Steel. Nóż posiada klasyczną głownię typu Drop-Point i została wykonana z Niemieckiej stali 4116. Stal ta cechuje się dużą odpornością na korozję oraz jest łatwa w ostrzeniu. Dzięki ostrzu na całej długości głowni, nożykiem możemy rozcinać bez problemu nawet grubsze materiały. Sprawia to, że nóż ten jest niezwykle uniwersalnym narzędziem pracy.

pendleton lite1

wytrzymałość

Solidny Chwyt

Rękojeść noża Pendleton Lite Hunter została wykonana z wysokiej jakości polimeru i wycięto w niej ergonomiczne kształty, dopasowywujące się do dłoni użytkownika. Na przodzie rękojeści znajdziemy wystający element, który służy jako jelec i zapobiega zsunięciu się dłoni na ostrze. Z tyłu zaś umiejscowiono niewielki otwór, przez który to możemy przewlec linkę bądź smycz. Długość ostrza to 9 cm przy czym całkowita długość noża to 21,5 cm. Waga natomiast oscyluje w granicach 77 gramów. 

pendleton lite2

łatwa obsługa

Wygodne przenoszenie

Aby nasz nóż nie zaginął bądź też uszkodził się w trakcie codziennego noszenia firm Cold Steel wyposażyła go w stylową polimerową kaburę. Prezentuje się ona doskonale w parze z nożem, podkreślając tylko jego wysoką jakość wykonania. Wszystkie cechy omawianego noża Pendleton Lite Hunter są gwarancją właściwego wyboru nie tylko dla osób zajmujących się profesjonalnie łowiectwem ale również amatorów broni białej. 

pendleton lite3

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Cold Steel
Kolor ostrza Srebrny
Kod producenta 20SPH
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Secure-Ex
Kolor Czarno - szary
Materiał rękojeści Polimer
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 215.00
Marka Cold Steel
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 77.00
Profil głowni Clip point
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
EAN 001000757
Długość ostrza [mm] 91.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Pendleton Lite Hunter
Twoja ocena