O nas

Interesuje Cię strzelectwo, survival lub turystyka? Chcesz hartować swój charakter, a może szukasz nowego hobby? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz sklep powstał z myślą o pasjonatach sportów strzeleckich i wypraw outdoroowych. Combat wyznacza kierunek. Kierunek do Twojej pasji.

o nas 3

Naszą siłą jest pasja

Każdy z nas ma swoje cele i marzenia. Łączy nas pasja do życia i niezłomność w dążeniu do celu. W życiu kierujemy się zasadami i cenimy sobie otwartość. Jeśli masz pytania odnośnie asortymentu - skontaktuj się z nami, porozmawiamy i przedstawimy Ci nasze rozwiązania. Sam zdecydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze.

o nas 2

Lubimy konkurencję

Oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, dbając o Twoje zadowolenie z dokonanego zakupu. Regularnie będziemy wprowadzać kolejne promocje i przedsprzedaże, prezentując najbardziej atrakcyjne okazje.

o nas 1

Zapewniamy szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz produkty znanych i cenionych producentów militariów. Wybierz najlepszy sprzęt na drodze do celu. Znajdziesz u nas artykuły obronne, broń bez zezwolenia, sprzęt turystyczny oraz wiele innych. Codziennie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić Ci jeszcze większy wybór oraz nieustanną możliwość rozwijania swoich pasji.


Dane firmy

Combat sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 25
42-202 Częstochowa
NIP: 9492223436, REGON: 368931348
KRS 0000712907: Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Konto bankowe:
74 1050 1142 1000 0090 3140 1640
ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Prosimy o dokonywanie przelewów za zamówiony towar dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności towaru.