Kabura polimerowa do pistoletów Walther

3.1523
001000802

Chcesz być gotowy do działania w każdej chwili ? Sprawdź kaburę polimerową do pistoletów Walther. Wyposażono ją w wygodny klips montażowy i specjalny system zwalniania blokady broni. Dzięki niej dobędziesz swój pistolet szybko i sprawnie.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał wykonania: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Brak danych
  • EAN: 4000844579430
Przewiń do pełnej specyfikacji
169,00 zł
Kabura

Kabura polimerowa do pistoletów marki Walther

Każda broń, niezależnie od tego czy jest to broń ostra czy wiatrówka o wyglądzie zbliżonym do oryginału, aby była bezpiecznie przenoszona powinna być transportowana w pokrowcu lub kaburze. Izraelska firma IWI wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyła specjalną dedykowaną kaburę dla renomowanej Niemieckiej marki Walther.

Kabura została wykonana w całości w odpornego polimeru, miejscami uzupełnionego o elementy metalowe. Jej kształ został tak dobrany, aby zapewnić pełną kompatybilność z pistoletami PPQ oraz P99 - zarówno replikami jak i ostrymi odpowiednikami.

Kabura udowa Walther PPQ i P99

łatwa obsługa

Nowoczesny system szybkiego dobywania

Kabura dzięki charakterystycznym kształtom oraz polimerowej konstrukcji zapewnia dużą solidność oraz daje gwarancje na ścisłe dopasowanie do broni. Dzięki tej kaburze, będziesz mógł mieć swój pistolet przy sobie, w czasie całego treningu czy plenerowej sesji strzeleckiej nie martwiąc się o jego uszkodzenie czy zagubienie.

Innowacyjnym wśród kabur rozwiązaniem jest przycisk mieszczący się po lewej stronie kabury. Gdy pistolet jest nieużywany, działa on jako zatrzask zabezpieczający spust oraz broń przed wypadnięciem. Jednocześnie pozwala on na szybkie dobycie broni poprzez jego naciśnięcie i wysunięcie jej z kabury.

Mężczyzna wyciagający pistolet

kompatybilność

Uniwersalny rozmiar

Chcesz miec pewność, że Twoja broń będzie pasowała do kabury Walther? Sprawdź z jakimi modelami jest kompatybilna prezentowana skórzana kabura.

kabura

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 3.1523
Kolor Czarny
Materiał wykonania Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
EAN 4000844579430

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kabura polimerowa do pistoletów Walther
Twoja ocena