Krzesiwo Gerber Gear

1025312
001000526

Aby szybko rozgrzać atmosferę na biwaku, wypróbuj kieszonkowe krzesiwo Gerber Gear. Dzięki niemu rozpalisz ogień bez użycia zapałek w łatwy i szybki sposób. Krzesiwo wraz z iskrownikiem zostało zamknięte w polimerowej obudowie składającej się z dwóch części. W zestawie otrzymasz gwizdek ratunkowy.

  • Kolor: Czarno - pomarańczowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 122.00
  • Marka: Gerber Gear
  • Dodatkowe informacje: Pręt z żelazoceru
  • Waga [g]: 0.74
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
zestaw

Krzesiwo Gerber

Krzesiwo marki Gerber to niezastąpione narzędzie każdego podróżnika czy osoby specjalizującej się w bushcrafcie. Pozwala ono na szybkie rozpalenie niezbędnego ognia nawet w trudnych warunkach takich jak wysoka wilgotność powietrza czy wiatr.

Iskry krzesane z żelazocerowego rdzenia krzesiwa osiągają wysoką temperaturę, dzięki czemu zapalą stosunkowo szybko każdy rodzaj zastosowanej podpałki. Dzięki temu krzesiwo jest skuteczniejszą alternatywą dla klasycznych zapałek.

Krzesiwo Gerber Gear

wydajność

Wszechstronne zastosowanie krzesiwa Gerber

Krzesiwo Gerber zostało zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi oraz wodą. Jest ono zamknięte w wodoodpornej tubie, która po otworzeniu dzieli się na dwa elementy - rdzeń krzesiwa oraz iskrownik. Dodatkowo w górnej tubie mamy mały pojemniczek, w którym możemy przechować np dodatkowe zapałki bądź podpałkę.

Aby nie zgubić naszego krzesiwa i mieć go zawsze przy sobie wyposażono go w linkę, którą możemy zamocować do naszego oporządzenia. Na jej końcu znajduje się mały gwizdek ratunkowy o głośności około 100 dB.

Zamknięte krzesiwo Gerber Gear

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Fiskars
Kod producenta 1025312
Kolor Czarno - pomarańczowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 122.00
Marka Gerber Gear
Dodatkowe informacje Pręt z żelazoceru
Waga [g] 0.74
EAN 0-13658-14915-1

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesiwo Gerber Gear
Twoja ocena