Wykrywacze metali

Wykrywacze metali Cobra Tector

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

4 produkty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

4 produkty

Wykrywacze metali Cobra Tector — skuteczne i wygodne w obsłudze

Co wyróżnia wykrywacz metali Cobra Tector?

Jedną z najczęściej wybieranych przez dzieci zabaw jest radosne chowanie się w zacienionych kątkach i poszukanie nieznanych kryjówek. Równie dużym powodzeniem cieszy się odnajdowanie fantów ukrytych uprzednio w ogrodzie lub jakimś zakamarku mieszkania. Bywa też tak, że te ulubione zajęcia przeradzają się w dorosłym życiu w prawdziwe pasje. Pasje związane z poszukiwaniem „śladów historii”, ale również z tropieniem zagubionych cennych przedmiotów. I wtedy wchodzi do akcji detektor.

Bez niego nie sposób bowiem zlokalizować zagrzebanej głęboko w piasku monety czy zamaskowanego przez liczne drobiazgi otoczenia cieniutkiego łańcuszka. Jeśli do tej pory nie dane Ci było korzystać z tego urządzenia, to zacznij swoją praktykę, opierając się na wybranym egzemplarzu marki Cobra Tector. Dlaczego? Ponieważ wykrywacze tego producenta są proste w obsłudze, posiadają ergonomiczną budowę oraz najpotrzebniejsze funkcje. A przede wszystkim działają efektywnie.

Typowy wykrywacz metali Cobra Tector opinie ma pozytywne i to zarówno od użytkowników, jak i ekspertów. W tegorocznym rankingu na najczęściej wybierany wariant detektora zwyciężył właśnie wykrywacz tej marki. Odbiorcy akcentowali zgodnie fakt, że za niewygórowaną kwotę nabyli skutecznie pracujący sprzęt. Wyjątkowo przyjazne okazały się jego gabaryty oraz regulowane teleskopowe ramię z uchwytem. Przydała się też oczywiście opcja dyskryminacji metali, czytelny wyświetlacz i zaawansowana wodoodporna cewka.

Jakie wykrywacze metali proponuje Cobra Tector?

Pod szyldem tej firmy znajdziesz rozmaite wersje detektorów począwszy od zgrabnych i wyjątkowo lekkich wzorów dla dzieci jak np. Cobra CT-1069 (1kg) po bardziej rozbudowane urządzenia typu CT-1062. W zależności od kategorii spotkasz w nich wyświetlacz analogowy albo LCD. Poszczególne modele będą się też różnić rodzajem i ilością dostępnych funkcji, ale zawsze możesz liczyć na intuicyjny panel sterowania, swobodną kalibrację głośności oraz poręczną konstrukcję.

Przykładowo, w zmodernizowaną cewkę – odznaczającą się wysoką precyzyjnością, jak też w autoidentyfikację wykrytego przedmiotu wyposażono wykrywacz metalu Cobra Tector CT 1069. Opinie na jego temat wskazują, iż jest to sprzęt wszechstronny, a przy tym komfortowy w prowadzeniu i „przyjmowaniu poleceń”. Z kolei seria Cobra CT- 1032, oprócz skrupulatnej sondy, oferuje opcję TARGET- umożliwiającą dokładne określenie znaleziska oraz powolne dyskryminowanie napotkanych metali.

Większość modeli Cobra pozwala na swobodne nawigowanie po menu oraz dokonywanie zmian programów, jak również na dostrojenie do gruntu. Mając do tego możliwość dyskryminacji metali i bardzo często przycisk Pinpoint - odpowiadający za dokładne wskazania obiektu, znacznie szybciej dokonasz odkrycia. Pozostaje tylko poznać wykrywacze metali Cobra Tector w sklepie combat i wytypować najodpowiedniejszy do Twojej misji.


Czytaj nasze poradniki