Pistolet Colt Special Combat Classic kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (2)
od Colt | kod produktu 5.8096
Cena: 499,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Wiatrówka Colt Special Combat Classic
Pneumatyczny pistolet powtarzalny

Oto klasyka w najczystszej postaci - przedstawiamy replikę legendarnego pistoletu Colt 1911A1 w wersji Special Combat Classic od firmy Umarex. Ta mocna wiatrówka z gwintowaną lufą i magazynkiem mieszczącym 20 kulek metalowych 4,5 BB, nawiązuje wyglądem do najnowocześniejszej wersji, produkowanego od ponad 100 lat pistoletu wojskowego.

Napęd wiatrówki stanowi standardowy nabój CO2 o wadzę 12 g, umożliwiający prowadzenie ognia bez konieczności odciągania zamka po każdym strzale.

Wiatrówka Colt Special Combat Classic
ikona

Klasyczny design w nowoczesnym wydaniu
Precyzja i wytrzymałość

Korpus i zamek pistoletu pneumatycznego Umarex Colt Special Combat Classic wykonano w całości metalu, dbając o zachowanie szczegółów oryginału. W efekcie, wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Powierzchnie metalu pokryto oksydą, która chroni i zabezpiecza metal. Boki zamka zeszlifowano nadając wiatrówce wyglądu, charakterystycznego dla wersji Special Combat. Długą rękojeść z tworzywa imitującego drewno, pokryto antypoślizgowymi żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Colt w dłoni

2 w 1

Spust SA/DA
Pewność prowadzenia ognia

Spust wiatrówki Umarex Colt Special Combat Classic charakteryzuje się długim płynnym skokiem, powalającym z łatwością wyczuć broń. Zastosowany mechanizm SA/DA pozwala przygotować pistolet do strzału zarówno przez odciągnięcie zamka, jak i napinając kurek naciśnięciem spustu - dokładnie tak samo jak w prawdziwej broni.

Dzięki zintegrowanej komorze śruciny z magazynkiem oraz brakiem odrzutu zamka, udało się uzyskać dużą prędkość wylotową oraz dużą oszczędność gazu.

 

Spust SA/DA
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Umarex Colt Special Combat Classic pozwala na oddanie 20 strzałów w jednej serii. Kulki stalowe BB ładowane są do magazynka liniowego mieszczącego się on wewnątrz rękojeści. Rozwiązanie to jest często wykorzystywane w prawdziwej broni, ponieważ zapewnia intuicyjną obsługę i błyskawiczne przeładowanie.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą w wymiennym magazynku ze zintegrowanym zaworem. Pojedynczy nabój gazu umożliwia oddanie strzału o energii początkowej wynoszącej 3,5 J. W rezultacie, śruciny utrzymują prędkość wylotową w granicach 110 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 spadnie poniżej wartości początkowej.

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo użytkowania i rozbudowa
Bezpiecznik nastawny

Wiatrówkę wyposażono w skrzydełkową blokadę spustu z dodatkowym zabezpieczeniem, uniemożliwiającym przypadkowe jej zrzucenie.

Mechanizm zaprojektowano w taki sposób, by odblokowanie było możliwe dopiero wtedy, gdy broń trzymana jest całą dłonią. Zwiększa to bezpieczeństwo obsługi wiatrówki, jednocześnie ucząc prawidłowego chwytu.

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex Colt Special Combat Classic posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarka.

Bezpieczeństwo użytkowania

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 4,5 mm
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Przeładowanie Półautomatyczne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Rodzaj magazynka Rzędowy
Pojemność magazynka [szt.] 20
System spustowy Single Action i Double Action
Przyrządy celownicze Stałe
Bezpiecznik Manualny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Metalowy
Długość całkowita [mm] 218
Waga [kg] 0.9280
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 110
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Ładny i elegancki pistolet w przyzwoitej cenie, do tego bardzo celny. Polecam!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Pistolecik jest zrobimy z metalu a to zaleta. Jest ciężki co też ważne.