Pistolet gazowy Walther PDP - ręczny miotacz gazu pieprzowego

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (1)
od Walther | kod produktu 2.2050-1
Poprzednia cena: 279,00 PLN
Cena: 139,00 PLN
Oszczędzasz: 140,00 PLN
Ekspresowa wysyłka
już od 9,90 PLN


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet gazowy Walther PDP - ręczny miotacz gazu pieprzowego

Rosnące statystyki napaści i kradzieży świadczą o tym, że każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy ktoś zagraża naszemu życiu, czy zdrowiu. Istotne jest więc, by zadbać o swoje bezpieczeństwo w łatwy, szybki i praktyczny sposób. Świetnie pomoże Ci w tym pistolet gazowy Walther PDP. W odróżnieniu od tradycyjnych pojemników z gazem pieprzowym, pistolet charakteryzuje cię dużo większą celnością i wygodą użytkowania.

Pistolet gazowy Walther PDP - ręczny miotacz gazu pieprzowego

łatwa obsługa

Broń do obrony osobistej

Sytuacje zagrożenia w życiu codziennym zdarzają się niezwykle często. Z uwagi na spore ryzyko kradzieży bądź uszczerbku na zdrowiu warto odpowiednio się zabezpieczyć.  Walther PDP zapewnia wystarczający poziom ochrony poprzez łatwość w użyciu jak i zasięg. Wiązka gazu, którą wystrzeliwuje ten niewielki pistolet jest w stanie dosięgnąć atakującego zanim dojdzie do walki na bliskim dystansie, dając możliwość ucieczki bądź zaalarmowania przypadkowych osób. Gaz w zależności o zastosowanego stężenia jest w stanie skutecznie powstrzymać napastnika bądź nawet wykluczyć go z dalszej walki.

Co najważniejsze, pistolet można nabyć bez konieczności posiadania pozwolenia na broń.

skutecznosc1

łatwa obsługa

Prosty w obsłudze

Wzorowany na znanym i cenionym modelu P22, pistolet gazowy Walther PDP jest dużo bardziej przystępny w obsłudze. Kartridż umieszcza się bezpośrednio pod lufą, a cały proces zajmuje kilka sekund. W górnej części uchwytu umieszczono zabezpieczenie kłębu kciuka. Chroni Cię to przed przypadkowym wciśnięciem spustu.

Zasięg skuteczny środka wystrzeliwanego z PDP to 6m. W ten sposób możesz zwiększyć szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem.

praktyczna obsługa duży zasięg

wytrzymałość

Solidny i kompaktowy

Konstrukcja pistoletu to wysokiej klasy polimer dzięki czemu jest on lekki i jednocześnie odporny na uszkodzenia mechaniczne. Niewielki rozmiar pozwala ukryć Walther PDP w małej torebce, kieszeni lub kaburze. Umożliwia to błyskawiczną reakcję w trakcie niebezpiecznej sytuacji. Powiększony kabłąk daje możliwość korzystania z pistoletu także w rękawiczkach, co jest szczególnie ważne trakcie okresu jesienno-zimowego.

polimer niewielkie wymiary

wydajność

Technologia i moc w standardzie

Wraz z pistoletem gazowym otrzymujesz jeden kartridż gazu pieprzowego Walther ProSecur. Zawiera on aż 10% środka drażniącego OC, co gwarantuje niezwykle wysoką efektywność, od razu po użyciu. Poziom jednostek SHU wynosi około 2 milionów, zapewniając długotrwałe działanie.

W skład gazu wchodzą też nanocząsteczki znakujące – widoczne wyłącznie w świetle ultrafioletowym. Po zastosowaniu gazu utrzymują się one na skórze i odzieży napastnika, nawet do kilku dni. Dzięki temu, że substancja ta jest widoczna jedynie w świetle UV, może stanowić czytelny dowód przeciwko sprawcy.

znakowanie UV 10% OC, 2 miliony SHU


Specyfikacja

Pojemność [ml] 11
Zasięg maksymalny [m] 6
Rodzaj substancji Płyn
Rodzaj strumienia Punktowy
Substancja drażniąca 10% OC
Moc [SHU] 2000000
Bezpiecznik Manualny
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 125
Waga [kg] 0.1070
Kolor czarny
Dołączone akcesoria kartridż Walther ProSecur UV
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mały i poręczny więc mieści się w torbie. Spory zasięg strumienia


Ostatnio oglądane