Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (1)
od Glock | kod produktu 5.8364
Cena: 699,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Wiatrówka Glock 17 Gen.4
Nowoczesny, powtarzalny pistolet pneumatyczny

Poznaj replikę Glock 17 Gen.4, jednego z najpopularniejszych pistoletów europejskich służb mundurowych. Firma Umarex z dbałością o szczegóły odwzorowała oryginalny wygląd, dzięki czemu każdy użytkownik może wypróbować tą niezawodną konstrukcję.

Kompaktowy korpus, wykonany z metalu i tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym znajduje się w rękojeści. Dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie.

Wiatrówka Glock 17 Gen.4 popularna niezawodna konstrukcja
ikona

Ponadczasowy design i sprawdzona konstrukcja
Prostota i wytrzymałość

Klasyczny, czarny korpus wiatrówki Glock 17 Gen.4, został wykonany z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Umożliwiło to naniesienie na nim oryginalnych oznaczeń producenta. Lufa oraz wszystkie elementy wewnętrzne zostały wykonane z metalu, co zapewnia wysoką wytrzymałość i niezawodność.

Rękojeść pokryto powłoką antypoślizgową i specjalnymi żłobieniami. Zabiegi te pozwalają na skuteczne strzelanie w każdych warunkach pogodowych bez obaw o wyślizgnięcie wiatrówki z dłoni.

Człowiek z wiatrówką Glock na strzelnicy

ikona

System Single Action
Pewność prowadzenia ognia

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 17 Gen.4 następuje wraz z odciągnięciem zamka w tył. To tak zwany system Single Action. Po każdym strzale, realistyczny system Blow-Back automatycznie odrzuca zamek, napinając ponownie mechanizm. Pozwala to oddawać szybkie i pewne strzały z dużą szybkością co ma znaczenia podczas dynamicznego strzelania.

Wiatrówka Glock 17 Gen.4
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Glock 17 Gen,4 pozwala na oddanie 19 strzałów w jednej serii. Stalowe, okrągłe kulki typu BB 4,5 mm ładowane są do magazynka znajdującego się w rękojeści. Imituje to rozwiązania, które stosowane są w prawdziwej broni. Zapewnia to szybkie przeładowanie bez konieczności odwracania wzroku od celu.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 gram, która ukryta jest w rękojeści. Pojedynczy nabój gazowy umożliwia oddanie strzału o prędkości początkowej wynoszącej 125 m/s. W rezultacie, tor lotu śruciny jest płaski i posiada wysoki współczynnik przebijania. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak owoce czy puszki.

Duża moc i prędkość wylotowa

ikona

Możliwość rozbudowy
Szyna montażowa

Dzięki szynie montażowej umiejscowionej pod lufą można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 17 Gen.4. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

Logo UMAREX GLOCK

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Automatyczny bezpiecznik

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm spustowy z automatyczną blokadą spustu. Mechanizm ten, zapewnia bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 17 Gen.4 jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania.

Bezpieczeństwo użytkowania

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 4,5 mm
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Przeładowanie Automatyczne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Rodzaj magazynka Rzędowy
Pojemność magazynka [szt.] 18
Ruchomy zamek (BLOW BACK) Tak
System spustowy Single Action
Przyrządy celownicze Stałe
Bezpiecznik Manualny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 203
Waga [kg] 0.7670
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 125
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Idealny do treningu.