Pistolet Glock 17 Gen4 kal. 6mm BB - ASG Green Gas

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (2)
od Glock | kod produktu 2.6411
Cena: 629,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet ASG Glock 17 Gen.4 kal. 6 mm BB

Austriacka marka Glock, od wielu lat specjalizująca się w produkcji polimerowych pistoletów Glock, wypuściła niedawno na rynek kolejna generację swoich pistoletów. Firma Umarex zadbała o każdy szczegół, tak aby replika pistoletu Glock 17 Gen. 4 była jak najwierniejsza oryginałowi. Mamy więc tutaj metalowy ruchomy zamek (system Blow-Back), poprawione nacięcia na chwycie pistoletowym, gazowe zasilanie Co2 czy oryginalne sygnowania producenta. Zadbano również o pełnowymiarowy i masywny magazynek, a także możliwość demontażu zamku w celu wyczyszczenia broni.

Szkielet pistoletu tak jak w oryginale został wykonany z polimerów o wysokiej wytrzymałości i lekkości.

ASG Glock 17 gen4
wytrzymałość

Nowa generacja, nowe możliwości

Pistolet w stosunku do poprzednich wersji posiada powiększony zatrzask magazynka, wymienne tylne okładziny i głębsze nacięcia na rękojeści, znacznie ułatwiające chwyt. Bardziej zaokrąglone krawędzie szkieletu i zamka powodują że broń nie zaczepia o elementy wyposażenia. Wzmocniono także sam szkielet.

G17 gen4 right

wydajność

Wielofunkcyjność i niezawodność

Pistolet Glock 17 Gen. 4 jest wykorzystywany dziś na całym świecie przez wiele różnego rodzaju ugrupowań paramilitarnych od policji, grup antyterrorystycznych aż po wojsko i wszelkie odziały specjalne. Dzięki swej niezawodności, prostocie w użytkowaniu oraz ergonomicznym kształtom zyskał ogromne uznanie. Firma Umarex dopilnowała by replika tej broni posiadała wszystkie cechy, z których słynie oryginał.

G17 Gen4 Straight
SA

Mechanizm spustowy

Pistolet posiada mechanizm spustowy pojedynczego działania(SA). Zatem aby móc oddać strzał musimy najpierw napiąć wewnętrzny mechanizm uderzeniony ładujuąc replikę i odciągając zamek. Zwolnienie następuje poprzez naciśnięcie spustu. Po tej czynności broń przechodzi w tryb półautomatyczny, samoistnie wprowadzając kolejne kulki do lufy. Dzieje się tak aż do opróżnienia magazynka bądź wypięcia go przez strzelca.

G17 Gen4 Straight

moc

Lekkość w parze z ergonomią

Pistolet posiada niewielką wagę 659 gram, magazynek mieści 23 kulki i jest zarazem pojemnikiem na Green Gas. Energia wylotowa kuli nie przekracza 1 dżula. Długość całkowita pistoletu wynosi 202 mm. Dodatkowym atutem będzie fakt, że pistolet posiada podkręcany mechanizm Hop-Up, umożliwiający ustabilizowanie lotu kulki a tym samym zwiększenia jej celności.

Bezpieczeństwo użytkowania

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną repliką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 6 mm
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Przeładowanie Półautomatyczne
Rodzaj napędu Green Gas
Rodzaj magazynka Hi-cap
Pojemność magazynka [szt.] 23
Ruchomy zamek (BLOW BACK) Tak
Przyrządy celownicze Stałe
Tryb ognia Pojedynczy
Hop-Up Tak
Bezpiecznik Automatyczny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 202
Waga [kg] 0.6590
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Dobry i solidny pistolet

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Zakup godny polecenia.