Pistolet Glock 19 kal. 4,5 mm BB - wiatrówka CO2

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (3)
od Glock | kod produktu 5.8358
Poprzednia cena: 399,00 PLN
Cena: 369,00 PLN
Oszczędzasz: 30,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet Glock 19 kal. 4,5 mm BB
Pneumatyczny pistolet powtarzalny w klasycznym stylu

Klasyczna replika pistoletu, który podbił świat. Pistolet Glock 19 kal. 4,5 mm BB stworzony przez Austriacką firmę Glock, stał się hitem sprzedaży na całym świecie. Jest to jeden z pierwszych, nowoczesnych pistoletów, który zagościł na wyposażeniu polskiej Policji. Firma Umarex z dbałością o szczegóły odwzorowała oryginalny wygląd, dzięki czemu każdy użytkownik może wypróbować tą niezawodną konstrukcję.

Kompaktowy korpus, wykonany z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym napędzającym wiatrówkę, znajdującym się w rękojeści, dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie.

Sprawdź, jak Glock 19 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Ponadczasowy design i sprawdzona konstrukcja
Prostota i wytrzymałość

Klasyczny, czarny korpus wiatrówki Glock 19 4,5 mm, został wykonany z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Pozwoliło to umieścić na nim oryginalne oznaczenia producenta. Lufa oraz wszystkie elementy wewnętrzne zostały wykonane z metalu, co pozwoliło uzyskać wysoką wytrzymałość i niezawodność.

Rękojeść zapewnia doskonały uchwyt, ponieważ pokryta jest powłoką antypoślizgową i specjalnymi żłobieniami. Zabiegi te pozwalają na skuteczne strzelanie w każdych warunkach pogodowych.

Pistolet Glock 19 kal. 4,5 mm BB

ikona

System Double Action
Pewność prowadzenia ognia

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 19 kal. 4,5 mm następuje wraz z naciśnięciem spustu. To tak zwany system Double Action, pozwala oddawać celne i pewne strzały z dużą szybkością co ma znaczenia podczas dynamicznego strzelania.

Pistolet Glock 19 kal. 4,5 mm BB
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Glock 19 kal. 4,5 mm pozwala na oddanie 16 strzałów w jednej serii. Stalowe, okrągłe kulki typu BB ładowane są do magazynka znajdującego się w rękojeści. Imituje to rozwiązania, które stosowane są w prawdziwej broni. Zapewnia to szybkie przeładowanie bez konieczności odwracania wzroku od celu.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 gram, która ukryta jest w rękojeści. Pojedynczy nabój gazowy umożliwia oddanie strzału o prędkości początkowej wynoszącej 128 m/s. W rezultacie, tor lotu śruciny jest płaski i posiada wysoki współczynnik przebijalności. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak szklane butelki czy puszki.

Pistolet Glock 19 kal. 4,5 mm BB

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Bezpiecznik

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm spustowy podwójnego działania (DAO) oraz zabezpieczenie spustu. Mechanizm ten, zapewnia bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 19 kal. 4,5 mm jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania.

Dzięki szynie montażowej umiejscowionej pod lufą można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 19 kal. 4,5 mm. Jest ona zintegrowana z korpusem co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych opcjonalnych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

 Wiatrówka Glock 19 4,5 mm

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Glock 19 kal. 4,5 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Glock 19 kal. 4,5 mm BB, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 4,5 mm
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Przeładowanie Półautomatyczne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ilość strzałów z jednostki zasilania 50
Rodzaj magazynka Rzędowy
Pojemność magazynka [szt.] 16
System spustowy Double Action Only
Przyrządy celownicze Stałe
Bezpiecznik Manualny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 186
Waga [kg] 0.7170
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 128
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Pistolet sprawdzony, celny i trwały. Daje dodatkową gwiazdkę za zdjęcia 3d :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Rewelka, polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Wiatrówka świetna, dobrze leży w dłoni i nieźle wygląda - czuć że producent postarał się.


Ostatnio oglądane