Pistolet Heckler & Koch HK45 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty (0)
od Heckler & Koch | kod produktu 5.8185
Poprzednia cena: 249,00 PLN
Cena: 219,00 PLN
Oszczędzasz: 30,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet Heckler & Koch HK45
Klasyczny pistolet powtarzalny

Firma Umarex stworzyła klasyczną wiatrówkę, wyśmienitą dla początkujących użytkowników. Dzięki współpracy z firmą Heckler & Koch udało się opracować ciekawą broń, która dobrze leży w dłoni.

W trakcie procesu projektowania zadbano aby znaleźć kompromis po między wagą a trwałością. Dominujące tworzywa sztuczne najwyższej jakości sprawiają, że trzymanie broni nie męczy a metalowe elementy wewnętrzne zapewniają trwałość.;

Wiatrówka Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB

ikona

Nowoczesny design
Precyzja i wytrzymałość

Istotne elementy wiatrówki Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB producent wykonał z metalu. Dzięki temu, części najbardziej narażone na zużycie, takie jak lufa i zamek są w stanie wytrzymać w trudnych warunkach. Z apewnia to również celność i ogranicza ryzyko uszkodzenia.

Szkielet wykonany z czarnego tworzywa sztucznego, pokryto oryginalnymi oznaczeniami producenta. Było to możliwe dzięki licencji i ścisłej współpracy obu firm. Rękojeść dobrze leży w dłoni i nie ślizga się z powodu zastosowania żłobień w strukturze rękojeści.

 Wiatrówka Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB

ikona

Mechanizm spustowy
Szybkie strzały

Pistolet pneumatyczny Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB posiada system DOA. Double Action Only pozwala oddawać szybkie strzały bez konieczności zmiany ustawienia broni. Każdy strzał powoduje automatyczne przeładowanie i ponowne napięcie mechanizmu. Dzięki temu, początkujący strzelec może bez przeszkód trenować swoje umiejętności.

 Heckler & Koch hk45 kal. 4,5 mm BB

ikona

Moc i prędkość
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB, posiada pojemny magazynek. Jego wielkość pozwala na oddanie 19 strzałów bez konieczności odrywania wzroku od celu. Ładowanie jest proste i odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Broń zasilana jest ze standardowej kapsuły o wadze 12 gram. Jest ona montowana w rękojeści. Dostęp jest prosty i nie wymaga wyjmowania magazynka ze śruciną. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 50 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 125 m/s.

*Prezentowane akcesoria nie są częścią zestawu.

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Bezpiecznik

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB w klasyczny, manualny bezpiecznik. Chroni on przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Bezpieczeństwo użytkowania

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria
Sprawdzone rozwiązania

Heckler & Koch HK45 kal. 4,5 mm BB jest pistoletem łatwym w obsłudze. Szyna montażowa zwiększa możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria, które ułatwią naukę i urozmaicą każde strzelanie.

Producent zamontował w tym modelu standardowe przyrządy celownicze - stałą muszkę i szczerbinkę.

Kobieta na strzelnicy


Opinie


Ostatnio oglądane