Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB - wiatrówka CO2

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (2)
od Heckler & Koch | kod produktu 5.8100
Poprzednia cena: 399,00 PLN
Cena: 299,00 PLN
Oszczędzasz: 100,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

Przedstawiamy pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB - w pełni licencjonowaną wiatrówkę, której konstrukcja opiera się na bojowym pistolecie fimry HK. Jest to pistolet pneumatyczny w kalibrze 4,5 mm BB (kulistym). Głównym celem przyświecającym jej stworzeniu przez firmę Umarex było spełnienia oczekiwania użytkowników, chcących posiadać replikę, która nie będzie odbiegała swoim wyglądem oraz wagą od ostrego oryginału.

Podczas całego procesu projektowania broni dbano o najmniejsze szczegóły. W doskonały sposób połączono ze sobą metal i nowoczesne tworzywa sztuczne. Zadbano nawet o to aby wiatrówka posiadała oryginalne oznaczenia producenta H&K.

Jest to wersja nie posiadająca odrzutu zamka (Blowback)

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

ikona

Sprawdzona konstrukcja z wieloletnią tradycją

Wiatrówka H&K jest w stanie wytrzymać duże obciążenia występujące podczas intensywnego strzelania. Poszczególne elementy, takie jak zamek, manipulatory, kurek czy lufa, zostały wykonane z metalu. Szkielet broni wraz z chwytem został wykonany z solidnego polimeru wytłaczanego pod ciśnieniem.

Zadbano również o estetykę. Czarny kolor i licencjonowane oznaczenia producenta, w kolorze białym, umieszczone na powierzchni broni sprawiają, że Heckler & Koch USP jest świetnym wyborem dla osób ceniących jakość. Wygodna rękojeść, posiada fakturę zapobiegającą ślizganiu się broni, a duży kabłąk spustu pozwala na sprawne strzelanie nawet rękawiczkach.

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

Double Action

Mechanizm spustowy tylko podwójnego działania (DAO)

Omawiana wersja pistoletu pneumatycznego Heckler & Koch USP posiada system spustowy tylko i wyłącznie podwójnego działania (Double Action Only). W praktyce oznacza to, że spust posiada długą drogę do momentu jego pełnego ściągnięcia i wystrzału. Tym samym kurek jest automatycznie napinany i zwalniany za jednym pociągnięciem spustu.

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

ikona

Zasilanie za pomocą 12 gramowej kapsuły CO2

Broń pneumatyczna Heckler & Koch USP zasilana jest sprężonym gazem CO2. Standardowa butla o wadze 12 gram, umieszczona jest w magazynku. Dokręcanie butli odbywa się po przez klucz imbusowy dołączony do zestawu. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 130 m/s.

Solidny metalowy magazynek umiejscowiony jest tak jak w prawdziwej broni w chwycie i ma pojemność 18 kulistych śrucin.

Duża moc i prędkość wylotowa

Pełna kontrola nad bezpieczeństwem

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch USP w manualny bezpiecznik skrzydełkowy. Jest on łatwo osiągalny przez kciuk strzelca. W pozycji uniesionej blokuje on całkowicie spust uniemożliwiając oddanie strzału. Pozycja pozioma jest pozycją neutralną. Dzięki takiemu układowi wiatrówka jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu.

Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Wiatrówka Heckler & Koch USP posiada fabryczną szynę montażową zwiększającą wielozadaniowość broni. Jest to unikalna szyna stworzona tylko do tego pistoletu. Tak jak w oryginale umieszczono ją przed kabłąkiem spustu. Daje to możliwość szybkiego montażu latarki lub celownika laserowego stworzonego specjalnie do tego pistoletu.

Producent wyposażył swoją replikę w standardowe przyrządy celownicze. Muszka i szczerbinka z białymi punktami to klasyczne elementy umożliwiające naprowadzanie broni na wybrany cel.

ganster USP

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Heckler & Koch USP kal. 4,5 mm BB, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 4,5 mm
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Przeładowanie Półautomatyczne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Rodzaj magazynka Rzędowy
Pojemność magazynka [szt.] 22
System spustowy Double Action Only
Przyrządy celownicze Stałe
Bezpiecznik Manualny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 192
Waga [kg] 1.0050
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 130
Dołączone akcesoria Klucz imbusowy
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Ta wiatrówka jest rewelacyjna! Naprawdę czuć że trzyma się w ręku pistolet z górnej półki. Do tego dochodzi wysoka celność i pojemny magazynek. Cena również bardzo przyzwoita.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kupiłem ze względu na cenę i opinie na Allegro. Solidna i celna wiatrówka.


Ostatnio oglądane