Pistolet Heckler & Koch USP kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty (0)
od Heckler & Koch | kod produktu 5.8100
Poprzednia cena: 299,00 PLN
Cena: 279,00 PLN
Oszczędzasz: 20,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Opis produktu

pistolet

Pistolet wiatrówka Heckler & Koch USP 

Pistolet ten to w pełni licencjonowana wiatrówka, której konstrukcja opiera się na bojowym pistolecie Heckler & Koch USP 45. Jest to pistolet pneumatyczny w kalibrze 4,5 mm BB (kulistym). Głównym celem przyświecającym jej stworzeniu przez firmę Umarex było spełnienia oczekiwania użytkowników, chcących posiadać replikę, która nie będzie odbiegała swoim wyglądem oraz wagą od ostrego oryginału. 

Podczas całego procesu projektowania broni dbano o najmniejsze szczegóły. W doskonały sposób połączono ze sobą metal i nowoczesne tworzywa sztuczne. Zadbano nawet o to aby wiatrówka posiadała oryginalne oznaczenia producenta H&K. 

Jest to wersja nie posiadająca odrzutu zamka (Blowback)

Wiatrówka Heckler & Koch USP kal. 4,5mm BB

ikona

Sprawdzona konstrukcja z wieloletnią tradycją

Wiatrówka H&K jest w stanie wytrzymać duże obciążenia występujące podczas intensywnego  strzelania. Poszczególne elementy, takie jak zamek, manipulatory, kurek czy lufa, zostały wykonane z metalu. Szkielet broni wraz z chwytem został wykonany z solidnego polimeru wytłaczanego pod ciśnieniem.

Zadbano również o estetykę. Czarny kolor i licencjonowane oznaczenia producenta, w kolorze białym, umieszczone na powierzchni broni sprawiają, że Heckler & Koch USP jest świetnym  wyborem dla osób ceniących jakość. Wygodna rękojeść, posiada fakturę zapobiegającą ślizganiu się broni, a duży kabłąk spustu pozwala na sprawne strzelanie nawet rękawiczkach.

 Wiatrówka Heckler & Koch USP kal. 4,5mm BB

Double Action

Mechanizm spustowy tylko podwójnego działania (DAO)

Omawiana wersja pistoletu pneumatycznego Heckler & Koch USP posiada system spustowy tylko i wyłącznie podwójnego działania (Double Action Only). W praktyce oznacza to, że spust posiada długą drogę do momentu jego pełnego ściągnięcia i wystrzału. Tym samym kurek jest automatycznie napinany i zwalniany za jednym pociągnięciem spustu.  

 Heckler & Koch USP kal. 4,5mm BB

ikona

Zasilanie za pomocą 12 gramowej kapsuły CO2

Broń pneumatyczna Heckler & Koch USP  zasilana jest sprężonym gazem CO2. Standardowa butla o wadze 12 gram, umieszczona jest w magazynku. Dokręcanie butli odbywa się po przez klucz imbusowy dołączony do zestawu. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 50 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej 105 m/s. 

Solidny metalowy magazynek umiejscowiony jest tak jak w prawdziwej broni w chwycie i ma pojemność 18 kulistych śrucin. 

Duża moc i prędkość wylotowa

Pełna kontrola nad bezpieczeństwem

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Heckler & Koch USP w manualny bezpiecznik skrzydełkowy. Jest on łatwo osiągalny przez kciuk strzelca. W pozycji uniesionej blokuje on całkowicie spust uniemożliwiając oddanie strzału. Pozycja pozioma jest pozycją neutralną. Dzięki takiemu układowi wiatrówka jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu.

 

Bezpieczeństwo użytkowania Umarex Legends P.08 4,5 mm

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Wiatrówka Heckler & Koch USP posiada fabryczną szynę montażową zwiększającą wielozadaniowość broni. Jest to unikalna szyna stworzona tylko do tego pistoletu. Tak jak w oryginale umieszczono ją przed kabłąkiem spustu. Daje to możliwość szybkiego montażu latarki lub celownika laserowego stworzonego specjalnie do tego pistoletu.

Producent wyposażył swoją replikę w standardowe przyrządy celownicze. Muszka i szczerbinka z białymi punktami to klasyczne elementy umożliwiające naprowadzanie broni na wybrany cel.

ganster USP


Specyfikacja

Kaliber 4,5 mm
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Przeładowanie Automatyczne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Rodzaj magazynka Rzędowy
Pojemność magazynka [szt.] 22
System spustowy Double Action Only
Przyrządy celownicze Stałe
Bezpiecznik Manualny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 192
Waga [kg] 1.0050
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 130
Dołączone akcesoria Klucz imbusowy
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Ostatnio oglądane