Pistolet Legends P08 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (2)
od Legends | kod produktu 5.8135
Cena: 299,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet Legends P08
Legendarny pistolet w nowoczesnej odsłonie

Dzięki liderowi w produkcji replik broni, firmie Umarex, mamy możliwość zaprezentowania klasycznego modelu wiatrówki, której pierwowzorem był znany na całym świecie pistolet z czasów II Wojny światowej, zaprojektowany przez Georga Lugera. Przez wiele lat wyprodukowano ponad 2 mln egzemplarzy. Dziś, doskonała replika tej broni, pozwala nam zapoznać się z jej oryginalnym wyglądem i niezawodną konstrukcją.

Charakterystyczny korpus wykonany ze stali wysokiej jakości, mieści w sobie zasobnik gazu CO2 oraz pojemny magazynek.

 Wiatrówka Parabellum Legends P.08

ikona

Charakterystyczny design i sprawdzona konstrukcja
Prostota i wytrzymałość

Konstrukcja repliki Legends P08 4,5 mm bazuje na oryginale. Jej mechanizm wewnętrzny oraz korpus zostały wykonane w całości z metalu. Daje to użytkownikowi pewność trwałości i bezproblemowego działania. Czarna oksyda, znajdująca się na powierzchni całej broni, zabezpiecza i nadaje jej klasyczny wygląd.

Okładziny znajdujące się na rękojeści chwytu wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiadają głębokie żłobienia zapewniające pewny chwyt, a tekstura okładziny zapobiega ślizganiu się broni.

 Wiatrówka Parabellum Legends P.08

ikona

System Double Action
Szybkie strzały

Producent wiatrówki Legends P08 4,5 mm, zadbał aby każdy produkt z serii Legends zapewniał maksymalną wygodę użytkowania.

Model ten, została wyposażona w system Double Action, co oznacza, że możliwe jest szybkie oddawanie strzałów. Nie ma konieczności przeładowywania broni przez co strzelec może całą swoją uwagę skupić na celu.

System Singel Action
ikona

Moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Legends P08 4,5 mm posiada duży magazynek. Możliwość oddania 21 strzałów bez konieczności ładowania lub wymiany zasobnika jest dużym atutem tego modelu. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do magazynka, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Za zasilanie wiatrówki, odpowiada standardowa kapsułka z gazem napędowym o wadze 12 gram. Umiejscowiona jest obok magazynka, przez co nie zaburza wspaniałego kształtu repliki. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania strzału o prędkości początkowej wynoszącej 125 m/s.

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Bezpiecznik 

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę Legends P08 4,5 mm w klasyczny, manualny bezpiecznik. Umiejscowiono go tak jak w oryginale - na boku broni. Ułatwia to dostęp do niego a strzelec może obsługiwać go nawet w rękawiczkach. Daje to użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Bezpieczeństwo użytkowania Umarex Legends P.08 4,5 mm

ikona

Przyrządy celownicze
Sprawdzone rozwiązania;

Aby dokładnie oddać charakterystyczny kształt oryginału, wiatrówka Umarex Legends P08 4,5 mm, została wyposażona w sprawdzony system celowniczy. Nieregulowana muszka i szczerbinka pozwala poczuć strzelcowi oryginalny charakter broni. Detale te, nadają broni niepowtarzalny charakter.

Logo UMAREX GLOCK

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 4,5 mm
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Przeładowanie Automatyczne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Rodzaj magazynka Rzędowy
Pojemność magazynka [szt.] 21
System spustowy Double Action Only
Przyrządy celownicze Stałe
Bezpiecznik Manualny
Materiał korpusu Metalowy
Długość całkowita [mm] 216
Waga [kg] 0.8160
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 125
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Przede wszystkim - bardzo wygodna wiatróweczka. Do tego wystarczająco celna i niezawodna. Pozatym zawsze marzyła mi się broń Niemiecka :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Zawsze chciałem mieć Lugera i w koncu zrealizowałem swoje marzenie. Wybrałem wersję bez blowbacku gdyż zależało mi na sile. No i nie zawiodłem się. Mogę polecić.