Pistolet Legends P08 kal. 4,5mm BB - wiatrówka CO2

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (1)
od Legends | kod produktu 5.8142
Poprzednia cena: 449,00 PLN
Cena: 389,00 PLN
Oszczędzasz: 60,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet Legends P08 Blow Back
Legendarny pistolet w nowoczesnej odsłonie

Dzięki firmie Umarex, możemy zaprezentować klasyczną wiatrówkę, której pierwowzorem był znany na całym świecie pistolet P08 Parabellum. Został on opracowany w Niemczech, przez Georga Lugera. Przez wiele lat wyprodukowano ponad 2 mln egzemplarzy. Dziś doskonała replika tej broni, pozwala nam zapoznać się z jej oryginalnym wyglądem i niezawodną konstrukcją.

Wyróżniający się korpus wykonany ze stali, mieści w sobie zasobnik gazu CO2 oraz duży magazynek. Wygodny spust oraz nowoczesny system Blow Back zapewniają realistyczne wrażenia podczas strzelania.

 Wiatrówka Parabellum Legends P08

ikona

Charakterystyczny design i sprawdzona konstrukcja
Prostota i wytrzymałość

Konstrukcja wiatrówki wraz z wszystkimi elementami mechanizmu, wykonana jest w całości z metalu. Daje to pewność trwałości i bezproblemowego użytkowania. Czarna oksyda, znajdująca się na powierzchni całej broni, zabezpiecza i nadaje jej klasyczny wygląd.

Czarne okładziny znajdujące się na bokach rękojeści, wykonane są z tworzywa sztucznego. Posiadają głębokie żłobienia zapewniające pewny chwyt, a tekstura okładziny zapobiega ślizganiu się broni.

 Wiatrówka Parabellum Legends P08

ikona

System Single Action
Zawsze celne strzały

Replika Umarex Legends P08 Blow Back 4,5 mm została wyposażona w system spustu pojedynczego działania, zwany Single Action. Naciśnięcie spustu, powoduje natychmiastowe uwolnienie gazu napędowego, który wypycha śrucinę z lufy.

Dzięki temu, że broń posiada mechanizm Blow Back, strzelec nie musi samodzielnie napinać kurka po każdym strzale. Zapewnia on również realizm, porównywalny ze strzelaniem z broni palnej, ponieważ po każdym strzale zamek porusza się w tył. 

System Singel Action
ikona

Moc i prędkość wylotowa
Zasilanie kapsułką CO2

Wiatrówka Umarex Legends P08 Blow Back 4,5 mm posiada duży magazynek. Możliwość oddania 20 strzałów bez konieczności ładowania jest dużym atutem tego modelu. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do magazynka, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB o kalibrze 4.5 mm.

Zasilanie wiatrówki, realizowane jest poprzez standardową kapsułkę CO2 o wadze 12 gram. Znajduje się ona obok magazynka, przez co nie zaburza wspaniałego kształtu repliki. Pojedynczy nabój CO2 daje możliwość oddania stabilnego strzału o prędkości początkowej wynoszącej 90 m/s. 

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Bezpiecznik 

Producent wiatrówki Umarex Legends P08 Blow Back 4,5 mm, wyposażył ją w klasyczny, manualny bezpiecznik znajdujący się na boku broni.

Ułatwia to łatwy dostęp do niego, a strzelec może obsługiwać go nawet w rękawiczkach. Zapewnia to bezpieczeństwo i wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.  

Bezpieczeństwo użytkowania Umarex Legends P08 Blow Back 4,5 mm

ikona

Przyrządy celownicze
sprawdzone rozwiązania 

Aby dokładnie oddać charakterystyczny kształt oryginału, wiatrówka Umarex Legends P08 Blow Back 4,5 mm, została wyposażona w sprawdzony system celowniczy.

Nieregulowana muszka i szczerbinka pozwala poczuć strzelcowi oryginalny charakter broni oraz zapewnia doskonałą zabawę połączoną z treningiem.   

Parabellum

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 4,5 mm
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Przeładowanie Automatyczne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Rodzaj magazynka Rzędowy
Pojemność magazynka [szt.] 20
Ruchomy zamek (BLOW BACK) Tak
System spustowy Single Action
Przyrządy celownicze Stałe
Bezpiecznik Automatyczny
Materiał korpusu Metalowy
Długość całkowita [mm] 220
Waga [kg] 0.8550
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 90
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Idealna sprawa dla każdego kto lubi rekonstruować różne inscenizacje z II wś.


Ostatnio oglądane