Pistolet Walther P22 kal. 6mm BB - ASG sprężynowy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (2)
od Walther | kod produktu 2.5179
Cena: 59,00 PLN
Ekspresowa wysyłka
już od 9,90 PLN
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet Walther P22 6mm BB ASG Sprężynowy

Interesujesz się militariami? Chcesz spróbować swoich sił w realistycznych rekonstrukcjach ASG? Wypróbuj pistolet Walther P22 6mm BB. Jest to dobra propozycja dla każdego, którzy rozpoczynają swoją przygodę z replikami.

Prezentowany model został stworzony w oparciu o palną wersję pistoletu Walther p22. Dbałość o szczegóły i dobre materiały sprawiają, że replika wiernie odzwierciedla swój pierwowzór. Manualny system naciągu sprężyny jest prosty w użyciu, przez co nawet mniej doświadczeni użytkownicy z łatwością poradzą sobie z jego obsługą.

Pistolet Walther

łatwa obsługa

Wysoka jakość zastosowanych materiałów

Aby zagrwanatować solidny chywt w trakcie strzelania i pewność, że replika nie zostanie uszkodzona ważnym jest aby była ona zrobiona z wytrzymałych materiałów. Walther P22 został wykonany z czarnego polimeru o zwiększonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Rękojeść ma charakterystyczny kształt i żłobienia poprawiające uchwyt. Warto dodać że profil chwytu pistoletu Walther p22 jest jednym z najbardziej wygodnych wśród pistoletów.

Walther P22

wytrzymałość

Klasyczny napęd sprężynowy 

Replika jest napędzana za pomocą naciągu sprężynowego. Oznacza to w praktyce, że aby oddać strzał musimy każdorazowo broń ręcznie przeładować poprzez odciagnięcie zamka. Rozwiązanie to jest idealne dla początkujących graczy oraz osób ceniących zdolność repliki do strzelania bez konieczności stosowania zewnętrznego źródła zasilania.

Pistolet jest również wyposażony w nastawny bezpiecznik, umiejscowiony z lewej strony szkieletu.

Walther P22

nowość

Magazynek o pojemności 20 kulek

Replika Walther P22 posiada wyjmowany magazynek umieszczony w chwycie, zgodnie z palnym pierwowzorem. Zwalniacz magazyna ma postać charakterystycznego skrzydełka wkomponowanego w kabłąk spustowy.

Magazynek o średniej pojemności(mid-cap) wykonano z przeźroczystego polimeru, dzięki czemu mamy możliwość kontrolowania ilości pozostałych kulek. Dzięki większej pojemności możemy dłużej cieszyć się możliwością prowadzenia ognia, co może mieć niebagatelne znaczenie w trakcie intensywnej rozgrywki.

Człowiek w czasie strzelania z pistoletu ASG

nowość

Uniwersalna szyna akcesoryjna

Walther P22 posiada dodatkową uniwersalną szynę akcesoryjną. Zwiększa to jego możliwości taktyczne pozwalając na rozbudowę repliki o dodatkowe akcesoria. Omawiana szyna została umieszczona pod lufą, przed kabłąkiem spustowym. Dzięki niej będziesz mógł wyposażyć pistolet w celownik laserowy lub latarkę. 

Szyna RIS Walther P22

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną repliką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 6 mm
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Przeładowanie Manualne
Rodzaj napędu Sprężynowy
Ilość strzałów z jednostki zasilania 1
Rodzaj magazynka Mid-cap
Pojemność magazynka [szt.] 20
Przyrządy celownicze Stałe
Tryb ognia Pojedynczy
Bezpiecznik Manualny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 156
Waga [kg] 0.1700
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Dołączone akcesoria W zestawie 100 szt. kulek BB
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Celna i sprawdzona na tarczy replika

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Super pistolet