Pistolet Walther PPQ M2 T4E kal. 10,92mm .43 cale RB - wiatrówka CO2

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (3)
od T4E | kod produktu 2.4760
Poprzednia cena: 999,00 PLN
Cena: 699,00 PLN
Oszczędzasz: 300,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E
Realistyczna broń RAM

Jeśli zależy Ci na realistycznym wyglądzie i detalach, wybierz Walther PPQ M2 T4E. Zaprojektowano go w oparciu o pistolet wykorzystywany przez niemieckie oddziały GSG 9, przez co jest niezawodny i niezwykle skuteczny. Polimerowa konstrukcja, skrywa lufę przystosowaną do strzelania różnymi rodzajami kul. Dzięki temu pistolet może służyć nie tylko do treningu ale i do obrony. Wierność oryginałowi i możliwość strzelania kulami gumowo-metalowymi lub pieprzowymi, skutecznie odstraszy każdego napastnika.

Sprawdź, jak Walther PPQ M2 T4E wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Broń do obrony osobistej
Bezpieczeństwo

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie swoim i swoich najbliższych powinieneś być gotowy na każdą sytuację. Ciemne alejki, parkingi podziemne czy miejskie parki to miejsca w których możesz spotkać się z agresywnymi atakami, lecz dzięki pistoletom RAM będziesz bezpieczny nawet w takich miejscach.

Konstrukcja Walther PPQ M2 T4E pozwala strzelać kulami gumowymi lub wypełnionymi środkami drażniącymi. Są to skuteczne metody odpierania ataków. Ponadto realistyczny wygląd broni jest znakomitym elementem działającym na podświadomość potencjalnego napastnika.

Włamywacz
ikona

Wygodny i wytrzymały
Przywiązanie do detali

Wszechstronną broń cechuje wytrzymała i uniwersalna konstrukcja, dlatego korpus markera uformowano z wytrzymałego tworzywa ABS w kolorze taktycznej czerni. Podobnie jak w prawdziwej broni Walther'a, zamek pistoletu PPQ M2 T4E wykonano z metalu, pokrytego wytrzymałą farbą proszkową. W efekcie, jest niemal nie do odróżnienia względem pierwowzoru. Co więcej, anatomicznie wyprofilowana rękojeść z antypoślizgową fakturą doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 T4E Wygodny i wytrzymały

ikona

Duża moc i prędkość początkowa
Precyzyjne strzelanie

W pistolecie RAM Walther PPQ M2 T4E zastosowano spust typu Single Action. Oznacza to, że przygotowanie do strzału następuje poprzez naciągnięcie mechanizmu. Dodatkowo, realistyczny efekt Blow-Back odrzuca zamek po każdym strzale ponownie przygotowując marker do strzału. W rezultacie, możesz błyskawicznie opróżnić magazynek z wszystkich 8 kul, oddając kolejne strzały raz za razem.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą wewnątrz realistycznego magazynka ze zintegrowanym zaworem. Podczas wystrzału, gaz rozpędza kulkę do 105 m/s. Przekłada się to na płaski tor lotu pocisku i zwiększoną celność.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 T4E Duża moc i prędkość początkowa

Bezpieczeństwo użytkowania
Bezpiecznik spustowy

Wiatrówkę wyposażono w bezpiecznik spustowy, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Dodatkowy listek w cynglu wymusza prawidłowe napięcie spustu, utrudniając przypadkowe zrzucenie blokady. Dodatkową zaletą tego mechanizmu jest mniejsza szansa zerwania strzału.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 T4E Bezpieczeństwo użytkowania
ikona

Możliwość rozbudowy
Szyna RIS

Rozbuduj swoj marker RAM poszerzając jego funkcjonalności. Umarex PPQ M2 T4E posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Dodatkowo, pistolet można wyposażyć w opcjonalną szynę montażową, pozwalającą poszerzyć kompatybilne akcesoria o celownik kolimatorowy lub optyczny.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2 T4E szyna ris

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber .43 cale
Rodzaj amunicji Kule .43 cale
Przeładowanie Półautomatyczne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ilość strzałów z jednostki zasilania 14
Rodzaj magazynka Rzędowy
Pojemność magazynka [szt.] 8
Ruchomy zamek (BLOW BACK) Tak
System spustowy Single Action
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Bezpiecznik Automatyczny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 180
Waga [kg] 0.8500
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 105
Dołączone akcesoria Walizka transportowa, wycior
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Solidny i celny pistolet. Polecam do ćwiczeń z celami.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Fajna broń. Kumplom opadała szczęka jak zobaczyli

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mega realistyczny wygląd, ciężka, solidna.