Pistolet gazowy GD17

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (4)
od Geisler Defence | kod produktu GD-105-BLACK
Poprzednia cena: 599,00 PLN
Cena: 299,00 PLN
Oszczędzasz: 300,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

pistolet

Pistolet gazowy GD17
Rewolwer obronny CO2

Firma Combat prezentuje jeden z najnowocześniejszych, dostępnych na rynku pistoletów do walki i samoobrony - pistolet gazowy GD17. Został on zaprojektowany i opatentowany w Izraelu - kraju słynącym z opracowania systemu obronnego Krav Maga.

Jest on dostępny bez zezwolenia i posiada wygląd oryginalnej broni palnej. Dzięki temu będziesz mógł skutecznie bronić siebie oraz swoich najbliższych w sytuacji zagrożenia. Dołączone do zestawu wkłady z gazem pieprzowym umożliwiają działanie zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania. Tak bogaty zestaw dostępny jest tylko w naszej ofercie.

Sprawdź, jak GD17 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych

 
łatwa obsługa

Ręczny miotacz gazu pieprzowego do samoobrony

Jakie wartości są dla Ciebie najcenniejsze? Zdrowie, rodzina, bezpieczeństwo? Jeśli chcesz, chronić to co kochasz, powinieneś mieć przy sobie skuteczne narzędzie do samoobrony. Dostępny bez zezwolenia, ręczny miotacz gazu GD17 Black pomoże Ci odeprzeć każdy atak, dzięki sile sprężonego gazu pieprzowego. Działa on na osoby pod wpływem alkoholu, narkotyków, jak i na agresywne zwierzęta.

Moc i skład gazu pieprzowego:

  • 2 Milliony SHUs (Scoville Heat Units)
  • 8% OC (Oleoresin Capsicum)
  • 1.5% MC (Major Capsaicinoids)

Gaz pieprzowy pozwala uniknąć bezpośredniego kontaktu z napastnikiem, ograniczając ryzyko do minimum. Duże ciśnienie, panujące w zbiorniczku o wadze 18 gramów, umożliwia skuteczne rażenie przeciwnika na odległość nawet do 4 metrów, trzymając go na dystans. Jest to najlepszy wynik spośród pistoletów gazowych dostępnych na polskim rynku. Duże ciśnienie pozwala oddać od 9 do 12 strzałów z jednego kartridża, w zależności od tego, jak długo będziemy przytrzymywać wciśnięty spust. Gaz pieprzowy wystrzelony z tego pistoletu obezwładnia napastnika na ok. 20 minut.

Ochrona przed włamaniem z pistoletem GD17

łatwa obsługa

Realistyczny wygląd i ergonomia

Skuteczna samoobrona to nie tylko działania ofensywne mające na celu obezwładnienie przeciwnika. Duży wpływ na podświadomość ma również realistyczny wygląd broni, który w wielu wypadkach może zniechęcić do ataku. Konstrukcja pistoletu idealnie imituje broń palną i posiada funkcjonalne elementy takie jak ruchomy zamek, bezpiecznik nastawny i wyciągany magazynek. Model GD17 został wykonany z twardego polimeru w kolorze czarnym, który jest odporny na uszkodzenia.

W sytuacji zagrożenia liczy się również pewny chwyt. Żłobienia i przetłoczenia znajdujące się na rękojeści w połączeniu z chropowatą strukturą sprawiają, że broń pewnie leży w dłoni. Rozwiązania te ograniczają ryzyko wytrącenia.

Pistolet GD17

wydajność

Szybkie ładowanie i system przenoszenia nabojów

Ręczny miotacz gazu GD17 to chroniona patentem konstrukcja, cechująca się rozwiązaniami niespotykanymi na rynku. Znajdująca się w rękojeści komora, pozwala na przenoszenie dodatkowego zasobnika z gazem. Dzięki temu masz zawsze przy sobie aż dwa naboje, pozwalające na działanie w każdej chwili. Takie rozwiązanie konstrukcyjne dostępne jest tylko w naszym pistolecie.

Chcesz szybko wymienić kapsułę z gazem? To nic trudnego. Wystarczy docisnąć blokadę znajdującą się na boku obudowy zamka i odciągnąć go do tyłu. Po umieszczeniu zasobnika na miejscu musisz jedynie zamknąć komorę i odbezpieczyć bezpiecznik skrzydełkowy. Chroni Cię on przed oddaniem niekontrolowanego strzału.

Obrona przed włamaniem z GD17

wytrzymałość

Wielozadaniowość - trening i ochrona

Koncepcja nowoczesnego pistoletu obronno-treningowego GD17 została oparta na jego wielozadaniowości. Izraelscy inżynierowie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stworzyli opatentowaną platformę powalającą na skuteczny trening z użyciem dołączonego do zestawu naboju treningowego wypełnionego neutralną substancją na bazie wody. Tego typu rozwiązania stosowane są podczas treningu Krav maga. Jest to znana na całym świecie sztuka walki, której podstawy zostały opracowane w Izraelu.

Trening z GDI17

wydajność

System celowniczy i szyna akcesoryjna

W sytuacji zagrożenia ciężko się skoncentrować i opanować emocje. Aby ułatwić Ci obsługę i celowanie, producent wyposażył pistolet gazowy GD17 w klasyczne przyrządy celownicze - stałą muszkę i szczerbinkę.

Niezwykle istotna jest również szyna akcesoryjna umieszczona pod lufą. Dzięki niej zamontujesz taktyczną latarkę oświetlającą cel lub opcjonalny celownik laserowy.

Pistolet gazowy GD17 i ochroniarz

pistolet

Unikatowy zestaw pistoletu gazowego GD17

Abyś mógł w pełni korzystać z możliwości pistoletu gazowego GD17, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny zestaw. Dołączone dwa wkłady z gazem pieprzowym oraz jeden wkład treningowy, umożliwiają działanie zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Zestaw akcesoriów do pistoletu gazowego GD17


Specyfikacja

Zasięg maksymalny [m] 4
Rodzaj substancji Płyn
Rodzaj strumienia Stożkowy
Moc [SHU] 2000000
Substancja drażniąca 8% OC
Substancja aktywna 1,5% MC
Dodatkowe informacje Możliwość oddania 9-12 strzałów z kartridża
Bezpiecznik Manualny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Kolor czarny
Dołączone akcesoria 2x kartridż z gazem pieprzowym 18 g, 1x kartridż treningowy 18 g
Producent Geisler Defence
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bardzo skuteczny i praktyczny na średnie i bliskie odległości. Gaz jest silny, co wykazała autopsja :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Wykonanie pierwsza klasa. Naprawdę sporo się naszukałem i w chwili obecnej nie ma lepszego pistoletu gazowego. Dokupiłem również do niego polimerową kaburę, którą polecili mi na infolinii i jestem pod mega wrażeniem. Leży idealnie. POLECAM! Odnośnie mocy gazu postanowiłem zrobić test na własnej skórze, wiem może i głupie, ale wolę być pewien, że coś działa na 100%. Psiknąłem więc gazem i wszedłem po chwili w chmurę żeby sprawdzić jak jest na prawdę. Powiem serio, mega, mega, mega mocny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Mega mocny gaz, super zasięg. Wykonanie pistoletu rewelacyjne. W końcu jakaś konkretna broń gazowa dostępna bez zezwolenia.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Świetny produkt, wygląda realistycznie. W kaburze nie można jej odróżnić od prawdziwej broni. Wielki plus za zestaw gazów.


Ostatnio oglądane

Pistolet gazowy GD17
599,00 PLN 299,00 PLN