Bolle Safety

Bolle Safety

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bolle Safety – gwarancja profesjonalnej ochrony oczu

Niepotrzebna jest wizyta u okulisty, aby dowiedzieć się, jak ważna jest ochrona oczu. Kiedy ostre światło słoneczne rozmywa kontury rzeczywistości, zakładasz okulary. W ten sam sposób postępujesz, wykonując pracę, podczas której wirują w powietrzu odpryski czy niebezpieczne drobinki kształtowanego materiału. Natomiast w trakcie uprawiania rozmaitych szybkościowych sportów zabezpieczasz się szczelnymi goglami. To ważne, lecz osłony oczu nie powinny być kiepskiego gatunku, ale takie, które zapewnią im pełne bezpieczeństwo.

I tutaj przychodzi z pomocą marka o światowej renomie – Bolle Safety. Combat, sklep internetowy oferujący sprawdzoną jakość, przygotował dla Ciebie okulary Bolle Safety Ness. Ten uniwersalny model sprawdzi się w różnych warunkach. Wersja przyciemniona będzie idealna w plenerze, kiedy dosiądziesz dwukołowego „rumaka”, a przezroczysta zda egzamin np. na placu budowy. Dzięki powłokom zapobiegającym zaparowaniu soczewek i zarysowaniom, bolle okulary ochronne okażą się sprawne w najtrudniejszych sytuacjach.

Z kolei Bolle Safety okulary strzeleckie, czyli ergonomiczny wariant z wysokim poziomem osłony przed podmuchami gazów prochowych, spisze się na medal na strzelnicy. A nowoczesna linia Bolle HD Safety podaruje rewelacyjną przepuszczalność światła i eliminację zakłócających widzenie refleksów. Jeżeli wybierzesz markę Bolle Safety, okulary „zatroszczą się” o Twoje oczy i zadbają o niezakłócone widzenie otoczenia. Dlatego skorzystaj z propozycji sklepu combat.

Jak powstała Bolle Safety?

Historia tej marki sięga aż 1888 roku. Wtedy to utalentowana rodzina Bolle, z małej miejscowości Oyonnax we Francji, założyła niewielki warsztat wytwarzający grzebienie i inne dodatki do włosów. Z czasem poszerzono asortyment o coraz popularniejsze okulary przeciwsłoneczne. W roku 1936 były one wraz z wymiennymi oprawkami z tworzyw sztucznych najbardziej pożądanym towarem tej rodzinnej spółki. Jednakże prawdziwy sukces przedsiębiorstwa nastąpił dopiero po II wojnie światowej.

Wpłynęły na niego innowacyjne pomysły zastosowania odpornego na złamania nylonu w oprawkach Bolle. Okulary tego producenta zyskały zatem nieznaną dotąd wytrzymałość, która ukształtowała rosnący popyt. Nic więc dziwnego, że rok 1950 zaowocował goglami ochronnymi, a w następnych latach ukazały się specjalne wzory dla sportowców. Spełniające, a nawet przewyższające normy bezpieczeństwa zabezpieczenia oczu, zjednały sobie ogromne grono użytkowników na rodzimym kontynencie, a także poza nim.

Bolle, firma z długą tradycją, konsekwentnie realizuje swoje plany oparte na wykorzystywaniu najnowszych technologii. Dlatego też jej wyroby posiadają wszelkie udogodnienia, takie jak np. lekka konstrukcja z mocnych włókien węglowych, soczewki z podwójną osłonką przeciw parowaniu czy przyjazna dla anatomii twarzy budowa. Ponadto z logo tej marki znajdziesz eleganckie egzemplarze wpisujące się w najnowsze trendy mody. Podkreślisz zatem swój wizerunek, nic nie tracąc na bezpieczeństwie oczu.