Kubek Polski

Kubek Polski

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Kubek polski — doceń jego walory

Dlaczego kubki emaliowane zasługują na Twoją uwagę?

Chwile, które zatrzymują na moment bieg wydarzeń, zapisują się przyjemnymi kadrami w pamięci, gdyż asystuje im zazwyczaj relaks. A jak odprężenie, to najlepiej z kubkiem lub filiżanką w ręce. Bowiem nic tak nie porządkuje gonitwy myśli i nastraja pozytywnie jak aromatyczna herbata bądź pachnąca kawa. Dlatego napoje te cieszą się niesłabnącą popularnością, a ich obecność na szlaku bywa równie pożądana co łyk źródlanej wody. Jednak zanim sięgniesz po nie, postaraj się, by znalazły się w nieprzypadkowym naczyniu.

Z jakiego powodu? W warunkach domowych sprawdzają się rozmaite szklanki, „literatki” i filiżanki, ale pozostawiają wiele do życzenia w konfrontacji z okolicznościami plenerowymi. Tutaj potrzebny jest solidny i wytrzymały kubek, który posłuży do gotowania wody czy przyrządzania zupy. Wykonany z metalu i pokryty emalią zadba o jakość Twojego gorącego trunku oraz posiłku. Z łatwością go wyczyścisz po opróżnieniu, aby zadawalał formą przy kolejnym użyciu. Kubek polski w nowej odsłonie to absolutny hit dzisiejszych czasów.

Jaki kubek najlepszym towarzyszem podróży?

Do niedawna na leśnych traktach głównie spotykało się podróżników popijających herbatkę lub napar ziołowy z nakrętki termosu lub ewentualnie wodę z bidonu. Teraz coraz częściej do łask wracają kubki bushcraftowe kryte emalią. Dzieje się tak nie bez przyczyny, bo przecież doskonale potrafią zastąpić mały garnek, nie lękając się otwartego ognia. A kiedy przychodzi ochota na ożywczy płyn, dostarczają go do spragnionych ust z równą łatwością.

Wypierają tu mniej korzystne dla zdrowia plastikowe pojemniki. Ponieważ emalia nie wchodzi w rekcję z żywnością i obce jej pochłanianie zapachów, toteż danie z kubka osłoniętego nią okazuje się smaczniejsze. Do niewątpliwych atutów, jakie posiada kubek survivalowy należy zaliczyć również jego odporność na urazy mechaniczne. Zatem nie wymaga specjalnej troski podczas transportu i bez względu na sytuację będzie prezentował się nieskazitelnie.

Kubek polski — sięgnij po niepowtarzalny wzór

Kiedyś kubki emaliowane cechowały się podobnym wyglądem. Wszystkie jaśniały bielą, zaakcentowaną ciemniejszą obwódką wykończeniową na brzegu lub przybierały inne jednolite barwy. Ten dość monotonny wizerunek powodował, że bardziej wymagający klienci zaczęli sięgać po ciekawsze produkty. Mając to na uwadze, współcześni producenci wprowadzili szereg oryginalnych pomysłów do warstwy zdobniczej.

Stąd dzisiejsze kubki zachwycające obfitymi kolorami i bogactwem rysunków. Każdy amator aktywności na świeżym powietrzu może dopasować obrazek do swojej pasji, by w ten sposób spersonalizować naczynie. Podobnie zresztą jak miłośnik klimatów z minionej epoki, przywołującej wspomnienia babcinej kuchni. Z kolekcji polskich kubków można też wybrać egzemplarze zdobione ręcznie wykonaną grafiką, dzięki czemu staniesz się posiadaczem unikalnego okazu.

Co oferują polscy producenci kubków emaliowanych?

Metalowy garnuszek z motywem ludowym albo pejzażem urokliwego zakątka Polski uzupełni ozdoby Twojej jadalni, ponieważ urzeka desingiem. Oczywiście, nie do tego sprowadza się jego rola, ale cieszy taki dodatkowy bonus. Natomiast podstawowe jego zadanie polegać będzie na szerokiej użyteczności. Bowiem przygotujesz w nim różne potrawy, spienisz mleko do kawy, wymieszasz ciasto na naleśniki, przechowasz dodatki do obiadu albo uczynisz z niego osłonkę na doniczkę bądź organizer na szpargały biurowe.

W trasie, w czasie pikniku, w mieszkaniu czy na tarasie warto mieć przy sobie kubki emaliowane. Producent z tradycją, mający siedzibę w Olkuszu, podaruje Ci pierwszorzędną klasę ubraną w nieszablonową formę. A efektowne ozdoby zaprojektowane przez uznanych artystów sprawią, że zwyczajny przedmiot nabierze szczególnego znaczenia. Nie warto więc szukać pośród zagranicznych wyrobów, ponieważ teraz najwyższe miejsce na podium zajmuje kubek polski - z obowiązkową obecnością w sklepie combat.


Ostatnio dodane na naszym blogu: