Ultrathon

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

Dlaczego Ultrathon zasługuje na Twoją uwagę?

Wraz z nadejściem wiosny i nastaniem cieplejszych dni na podmokłych terenach, w lesie, a nawet w osiedlowych zieleńcach pojawiają się roje komarów. Wieczór w ich towarzystwie kończy się zazwyczaj piekącymi bąblami. Aby ich uniknąć stosujesz, z lepszym lub gorszym wynikiem, różne dostępne w sprzedaży repelenty. A może już pora zyskać pewność ochrony, poznając bliżej środki amerykańskiego producenta Ultrathon?

To marka godna polecenia, bo rekomendują ją najbardziej wymagający użytkownicy. Mowa tu o żołnierzach armii USA, którzy testowali spray na komary Ultrathron w tropikalnych klimatach. Dzięki mgiełce powlekające ciało zabezpieczyli się także przed moskitami, meszkami i innymi dokuczliwymi owadami - przenoszącymi niebezpieczne choroby. Skoro więc środek sprawdził się w tak trudnych plenerach, tym bardziej należy oczekiwać od niego skuteczności w naszych warunkach.

Dla kogo środek na komary Ultrathron?

Ultrathron na komary w aerozolu działa równie efektywnie na kleszcze. Dlatego każdy, kto przebywa dużej na łonie natury powinien się w niego zaopatrzyć. Preparaty Ultrathron bazują na zaawansowanej technologii powolnego uwalniania substancji czynnej DEET, w wyniku czego Twoja skóra pozostaje pod ochroną przez ok. 8 godzin. Zatem, jeśli czeka Cię wędkowanie, czatowanie w leśnych gąszczach, praca w ogrodzie bądź odpoczynek przy ognisku, zabierz ze sobą Ultrathron spray.

Jakie produkty oferuje Ultrathron?

Najwięcej klientów sięga po płynny Ultrathron. DEET w tej postaci wynosi 25%, a więc wystarczająco, by zniechęcić potencjalnych agresorów. Przy pomocy dozownika możesz spryskać zarówno ciało, jak i ubranie, bowiem środek nie uszkodzi wełny, bawełny ani nylonu. Co ciekawe, unoszący się zapach wyda Ci się przyjemny, choć Twojego zdania nie podzielą owady i pajęczaki. Ponadto jego działanie zagwarantuje Ci spokój przez kilka godzin aktywności na świeżym powietrzu.

Z kolei firmy Ultrathron krem w tubce przysłuży Ci się podczas niewygodnych misji, gdy istnieje duże prawdopodobieństwo kontaktu z insektami. Ponieważ zawiera DEET w stężeniu 34%, stworzy z łatwo wchłaniającej się emulsji niezawodną tarczę, osłaniającą przed rozmaitymi „intruzami” nawet do 12 godz. Jego szerokie spektrum oddziaływania utrzyma z dala od Ciebie nie tylko komary i kleszcze, lecz również mrówki, pchły czy muchy końskie. Korzysta z niego, tak jak i ze sprayu, wielu podróżników, zatem doceń go i Ty.

Czemu warto skorzystać z pakietu odstraszaczy?

Jeden pojemnik Ultrathron, mieszczący ponad 170 ml płynu, wystarczy na wiele wypraw, zwłaszcza że preparat w opakowaniu utrzymuje swoje właściwości przez 3 lata. Ale nie sprawdzi się, kiedy wyruszysz nad jezioro czy rzekę z pociechą i czworonożnym pupilem. Bowiem zbyt duże stężenie DEET okaże się nieodpowiednie dla delikatnej skóry dziecka. Dlatego warto zaopatrzyć się w zestaw składający się ze sprayu 25% DEET oraz Muggi dla dzieci o stężeniu DEET 9,5%.

Dobrze też będzie zadbać o ukochanego psiaka, obdarzając go ultradźwiękowym odstraszaczem. Za sprawą sygnałów o dużej częstotliwości żaden kleszcz nie zlokalizuje położenia Twojego przyjaciela. Zresztą podobny gadżet uchroni także przed pajęczakiem Twojego brzdąca. W związku z tym rozważ możliwość zakupu kompletów, wyposażonych w odstraszacze oraz repelenty Ultrathon. Teraz nabędziesz je bezproblemowo w sklepie combat.