Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5" kal. 4,5mm Diabolo - wiatrówka CO2

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (1)
od Colt | kod produktu 5.8320
Poprzednia cena: 689,00 PLN
Cena: 599,00 PLN
Oszczędzasz: 90,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

Wiatrówka Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5"

Amerykańska firma Colt zdobyła uznanie na całym świecie, dzięki produkcji znakomitych rewolwerów. Jednym z pierwszych modeli był Colt Single Action Army zwany Peacemaker. Używany przez szeryfów w całych Stanach Zjednoczonych, zyskał miano broni, która podbiła Dziki Zachód.

Na bazie tej klasycznej konstrukcji, powstała wiatrówka Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo. Jest to model strzelający śruciną typu Diabolo. Elegancki kształt przyciąga wzrok, a metalowy szkielet sprawia, że broń swym wyglądem nie odbiega od oryginału. Dzięki tym cechom, replika zainteresuje nie tylko strzelców, ale i miłośników epoki, pragnących dodać do swojej kolekcji ten klasyczny rewolwer.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Mechanizm spustowy Single Action

Rewolwer Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo to konstrukcja oparta na sprawdzonych rozwiązaniach. Mechanizm spustowy działający w trybie Single Action zapewnia duży realizm użytkowania. Tak jak w oryginale, aby oddać strzał należy ręcznie napiąć kurek.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Elegancki design
Precyzja i wytrzymałość

Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo nawiązuje do klasycznego kształtu rewolwera z Dzikiego Zachodu. Trwała, metalowa konstrukcja stylizowana na antyk zapewnia najwyższą jakość. Całości dopełniają polerowane okładziny rękojeści i białe oznaczenia producenta, umieszczone na lufie, oraz pod bębnem magazynka.

Człowiek z rewolwerami

ikona

Moc i prędkość
Zasilanie kapsułką CO2

Mimo tego, że design tej broni, został opracowany ponad 100 lat temu, producentowi wiatrówki Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo udało się umieścić w jej wnętrzu zasobnik gazu o wadze 12 g. CO2 wykorzystywane jest do zasilania repliki i znajduje się w rękojeści. Pojedyncza butla, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 120 m/s.

Replika, posiada charakterystyczny dla tego typu konstrukcji magazynek bębnowy, mieszczący 6 śrucin. Dla zwiększenia realizmu, ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie amunicji typu Diabolo w łuskach, imitujących prawdziwe naboje.

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach
Bezpiecznik i przyrządy celownicze

Dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa wiatrówkę Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo wyposażono w standardowy, manualny bezpiecznik, który znajduje się pod bębnem. Pozwala to na bezpieczny trening, dając pewność, że każdy strzał jest kontrolowany przez użytkownika.

Colt Single Action Army 45 Peacemaker Antique Finish 5,5 kal. 4,5 mm Diabolo jest pistoletem łatwym w obsłudze. Producent zdecydował się na zastosowanie standardowych przyrządów celowniczych, tak jak w oryginale.

Bezpieczeństwo użytkowania

smartfon

Rekomendowane akcesoria

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego rewolweru.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber 4,5 mm
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Przeładowanie Manualne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Rodzaj magazynka Bęben
Pojemność bębna [szt.] 6
System spustowy Single Action
Przyrządy celownicze Stałe
Bezpiecznik Manualny
Materiał korpusu Metalowy
Długość lufy [mm] 139
Długość całkowita [mm] 275
Waga [kg] 0.8670
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 120
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Czuje się z nim jak małe dziecko z ukochaną zabawką. Te wszystkie elementy są idealne. Jest celny i ciężki