Siekiera rozłupująca Fiskars X11

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (1)
od Fiskars | kod produktu 1015640
Poprzednia cena: 211,20 PLN
Cena: 144,99 PLN
Oszczędzasz: 66,21 PLN
Ekspresowa wysyłka
już od 9,90 PLN
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

siekiera

Siekiera rozłupująca X-11 (S)

Klasyczna solidna i dobrze wyważona siekiera przeznaczona do najtrudniejszej pracy. Firma Fiskars tworząc ją zachowała jakość towarzyszącą każdym jej produktom. Gwarantuje to długowieczność narzędziu oraz sprawia, że jego obsługa jest niesamowicie wygodna i prosta. Siekiera X-11 (S) jest polecana w szczególności każdemu, kto wykonuje dużą ilość prac w gospodarstwie.

Siekiera rozłupująca X-11 (S)

łatwa obsługa

Wygoda użytkowania

Wygodę w trakcie używania siekiery X-11 (S) zapewniają ergonomiczne okładziny chwytu. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby dopasować się do doni i zarazem sprawić, by siekiera nie wyślizgnęła się z mokrej czy zatłuszczonej ręki. Dodatkowo polimerową rękojeść przedłużono tak, aby obejmowała ostrze, co dodatkowo wpływa na jej stabilność i wytrzymałość - nawet w trakcie intensywnego używania. Na końcu u chwytu znaleźć możemy otwór, przez który można przewlec linkę mocującą.

Siekiera rozłupująca X-11 (S)

drewno

Precyzyjne cięcia

Główna tajemnica siekiery tkwi jednak w samym ostrzu. Zostało ono specjalnie pogrubione i wzmocnione tak aby podczas uderzenia o blok drewna został on rozłupany przy jak najmniejszej ilości ruchów. Doskonale sprawdzi się to zwłaszcza przy rąbaniu dużych i twardych pni drzewa jak dębina, olcha czy buk. Sprawia to, że praca z SX-11 to czysta przyjemność. Dodatkowo do zestawu dołączona jest polimerowa osłona na ostrze zapobiegająca jego uszkodzeniom w trakcie transportu.

Trzonek siekiery rozłupującej X-11 (S)


Specyfikacja

Rodzaj stali Nierdzewna
Materiał rękojeści Polimer
Długość całkowita [mm] 444
Waga [kg] 1.1300
Pochwa Polimerowa
Dołączone akcesoria Polimerowa pochwa
Producent Fiskars
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Polecam bo to dobra siekiera. Można nią zrobić mocne uderzenia. Jest bardzo stabilna. Ma fajnie wykończnie i dobrze leży w ręce


Ostatnio oglądane