Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (5)
od T4E | kod produktu 2.4764
Poprzednia cena: 899,00 PLN
Cena: 699,00 PLN
Oszczędzasz: 200,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

rewolwer

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala

Prezentujemy najmocniejszą na rynku i dostępną bez zezwolenia, strzelbę Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Don Corleone w filmie "Ojciec Chrzestny" powtarzał, że rodzina i przyjaciele to najcenniejszy dar. Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i najbliższych przed złem, które pojawia się nagle i zakłóca Twój spokój, musisz mieć odpowiednie narzędzia do obrony.

Strzelba zaprojektowana w Niemczech i zaprezentowana po raz pierwszy na targach IWA w 2019 roku charakteryzuje się rozwiązaniami niedostępnymi w innych konstrukcjach. Nowoczesny system zasilania oparty na technologi Emergency System i dwie lufy sprawiają, że każda kula o kalibrze .68 cala, dosięgnie celu. Dzięki temu możesz skutecznie trenować swe umiejętności, a w sytuacji zagrożenia bez problemu obronisz się przed zagrożeniem.

Sprawdź, jak strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
rewolwer obronny

Strzelba do obrony osobistej

Tym, co wyróżnia strzelbę lupara T4E HDS 68 spośród innych konstrukcji tego typu, są dwie potężne lufy. Wraz z wydajnym systemem zasilania, generują one moc dochodzącą do 16 J.
Warto zaznaczyć, że oferowana wersja jest niemal dwukrotnie mocniejsza niż modele sprzedawane na rynku niemieckim.

Dzięki olbrzymiej mocy postrzał jest odczuwalny przez nawet bardzo grube ubranie, a przez to praktycznie nie istnieje możliwość ochrony przed postrzałem bez wykorzystania tarcz lub osłon.

Dwie lufy bez bruzd, pozwalają oddawać strzały w kilku trybach. Dzięki specjalnemu systemowi możesz wybrać, czy strzelasz z lewej czy z prawej lufy. Co więcej, w razie potrzeby możesz oddać strzał z dwóch luf naraz.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

rewolwer

Kompaktowe kształty

W sytuacji zagrożenia liczy się szybka reakcja. Solidna polimerowa konstrukcja strzelby lupara T4E HDS 68, nawiązuje swym kształtem do klasycznych strzelb znanych z kinowych produkcji. Waga nieprzekraczająca 1700 g, pozwala na łatwe manipulowanie i bezproblemową obsługę. Znakomicie wyprofilowana rękojeść ma chropowatą powierzchnię, która ogranicza ryzyko wytrącenia z dłoni. Wszystko to daje możliwość łatwego przenoszenia jej pod kurtką lub bluzą.

Umieszczony na spodzie przełącznik pozwala zwolnić blokadę i odchylić obie lufy. Ich konstrukcja umożliwia bezpośrednie ładowanie dwóch, różnych rodzajów kul o kalibrze .68 cala. Dzięki temu możesz strzelać do napastnika kulami gumowymi i pieprzowymi w tym samym czasie.

 

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala
ikona

System zasilania i Emergency System

Napęd, nowoczesnej strzelby lupara T4E HDS 68 został oparty o sprężony dwutlenek węgla. Kapsuły o wadzę 12 gramów montowane są w rękojeści, co ułatwia dostęp do nich.

Nowoczesna konstrukcja i opatentowana technologia Emergency System sprawia, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w komorze może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w dolnej części rękojeści przebija kapsułę, uwalniając gaz. Powoduje to aktywacje wskaźnika przebicia naboju CO2 umieszczonego w tylnej części broni. System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twoja strzelba jest gotowa do działania w każdej chwili, przez co możesz przechowywać ją w domu lub samochodzie.

Złodziej włamujący się do samochodu
ikona

Szyna montażowa i bezpiecznik

Producent strzelby Umarex HDS 68 chciał, aby była ona jak najbardziej wszechstronna i prosta w obsłudze. Właśnie dlatego, zdecydowano o umieszczeniu w dolnej części łoża, uniwersalnej szyny montażowej Picatinny. Pozwala to na zainstalowanie opcjonalnej latarki taktycznej lub celownika laserowego.

Za bezpieczeństwo odpowiada, bezpiecznik spustowy zapobiegający przypadkowemu wystrzałowi broni. Chroni on niedoświadczonego strzelca przed oddaniem niechcianego strzału, jednocześnie nie utrudniając normalnego użytkowania.

Strzelba obronna T4E HDS 68 kal. 17,27mm /.68 cala RB

Rekomendowane akcesoria do strzelby Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do strzelby Umarex HDS 68 T4E lupara, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanej strzelby.

rekomendowane akcesoria do strzelby Umarex HDS 68 T4E lupara

Specyfikacja

Kaliber .68 cala
Rodzaj amunicji Kule .68 cala
Przeładowanie Manualne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Rodzaj magazynka Komora
Pojemność magazynka [szt.] 2
Bezpiecznik Manualny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 490
Waga [kg] 1.7000
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 99
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Strzelba jest świetna. Mimo tego, że kule wypycha gaz z małej butli, potrafi powalić.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
HDS 68 ! Rewelacja !

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
No jest moc, rozmiar i wykonanie zadowalające.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Znakomita strzelba. Jest bardzo dobrze wykonana. Co do strzałów - jest mocna i przyda się do obrony. Kule przebijają płytę kartonowo-gipsową


Ostatnio oglądane