ZESTAW Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala + nabój CO2 20 szt. + kule gumowe 50 szt.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka (3)
od T4E | kod produktu 2.4764.SET.50
Poprzednia cena: 999,00 PLN
Cena: 749,00 PLN
Oszczędzasz: 250,00 PLN
Dostawa GRATIS
Dostępny od ręki

Ilość


Produkt aktualnie niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 37 38 400 lub napisz na adres [email protected]


Raty

Raty w combat. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

  1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną
  2. Wypełnij wniosek kredytowy
  3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
  4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

rewolwer

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68

Prezentujemy najmocniejszą na rynku i dostępną bez zezwolenia, strzelbę obronną Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Don Corleone w filmie "Ojciec Chrzestny" powtarzał, że rodzina i przyjaciele to najcenniejszy dar. Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i najbliższych przed złem, które pojawia się nagle i zakłóca Twój spokój, musisz mieć odpowiednie narzędzia do obrony.

Strzelba zaprojektowana w Niemczech i zaprezentowana po raz pierwszy na targach IWA w 2019 roku, charakteryzuje się rozwiązaniami niedostępnymi w innych konstrukcjach. Nowoczesny system zasilania oparty na technologi Emergency System i dwie lufy sprawiają, że każda kula o kalibrze .68 cala, dosięgnie celu. Dzięki temu możesz skutecznie trenować swe umiejętności, a w sytuacji zagrożenia bez problemu obronisz się przed zagrożeniem.

Abyś mógł rozpocząć trening od razu po wyjęciu strzelby z pudełka, stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy, duży zestaw w którym dodatkowo otrzymasz produkty o łącznej wartości 100 zł.

  • 20 sztuk kapsuł CO2
  • 50 sztuk kul gumowych w kalibrze .68 cali

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

rewolwer obronny

Strzelba do obrony osobistej

Tym co wyróżnia strzelbę lupara T4E HDS 68 z pośród innych konstrukcji tego typu, są dwie potężne lufy. Wraz z wydajnym systemem zasilania, generują one moc dochodzącą do 16 J.
Warto zaznaczyć, że oferowana wersja jest niemal dwukrotnie mocniejsza niż modele sprzedawane na rynku niemieckim.

Dzięki olbrzymiej mocy, postrzał jest odczuwalny przez nawet bardzo grube ubranie, a przez to praktycznie nie istnieje możliwość ochrony przed postrzałem bez wykorzystania tarcz lub osłon.

Dwie lufy bez bruzd, pozwalają oddawać strzały w kilku trybach. Dzięki specjalnemu systemowi możesz wybrać czy strzelasz z lewej czy z prawej lufy. Co więcej, w razie potrzeby możesz oddać strzał z dwóch luf naraz.

Włamywacz

rewolwer

Kompaktowe kształty

W sytuacji zagrożenia liczy się szybka reakcja. Solidna polimerowa konstrukcja strzelby lupara T4E HDS 68, nawiązuje swym kształtem do klasycznych strzelb znanych z kinowych produkcji. Waga nie przekraczająca 1700 g, pozwala na łatwe manipulowanie i bezproblemową obsługę. Znakomicie wyprofilowana rękojeść ma chropowatą powierzchnię, która ogranicza ryzyko wytrącenia z dłoni. Wszystko to daje możliwość łatwego przenoszenia jej pod kurtką lub bluzą.

Umieszczony na spodzie przełącznik pozwala zwolnić blokadę i odchylić obie lufy. Ich konstrukcja umożliwia bezpośrednie ładowanie dwóch, różnych rodzajów kul o kalibrze .68 cala. Dzięki temu, możesz strzelać do napastnika kulami gumowymi i pieprzowymi w tym samym czasie.

 

Strzelba lupara T4E HDS68 kal. 17,27mm /.68 cala RB - wiatrówka CO2 12g
ikona

System zasilania i Emergency System

Napęd, nowoczesnej strzelby lupara T4E HDS 68 został oparty o sprężony dwutlenek węgla. Kapsuły o wadzę 12 gramów montowane są w rękojeści, co ułatwia dostęp do nich.

Nowoczesna konstrukcja i opatentowana technologia Emergency System sprawia, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w komorze może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w dolnej części rękojeści przebija kapsułę uwalniając gaz. Powoduje to aktywacje wskaźnika przebicia naboju CO2 umieszczonego w tylnej części broni. System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twoja strzelba jest gotowa do działania w każdej chwili przez co możesz przechowywać ją w domu lub samochodzie.

Złodziej
ikona

Szyna montażowa i bezpiecznik

Producent strzelby Umarex HDS 68 chciał, aby była ona jak najbardziej wszechstronna i prosta w obsłudze. Właśnie dlatego, zdecydowano o umieszczeniu w dolnej części łoża, uniwersalnej szyny montażowej. Pozwala to na zainstalowanie opcjonalnej latarki taktycznej lub celownika laserowego.

Za bezpieczeństwo odpowiada, bezpiecznik spustowy zapobiegający przypadkowemu wystrzałowi broni. Chroni on niedoświadczonego strzelca przed oddaniem niechcianego strzału, jednocześnie nie utrudniając normalnego użytkowania.

Strzelba lupara T4E HDS68 kal. 17,27mm /.68 cala RB
ikona

Kapsuły CO2

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które nadają się do zasilania strzelby HDS 68, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 20 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2 - 20szt
ikona

Kule gumowe kal .68 cala - 50 szt

W zestawie ze strzelbą HDS 68 T4E znajdują się również uniwersalne kule gumowe firmy Umarex. Wykonano je z należytą dokładnością przez co idealnie pasują do pistoletów i strzelb RAM. Dzięki kalibrowi wynoszącemu .68 cala tor lotu jest stabilny i pewny. Opakowanie zawiera 50 sztuk kul gumowych.

Kule gumowe - 50 szt
ikona

Niemiecka technologia i doświadczenie

Niemiecka firma Umarex jest znanym na całym świecie producentem broni pneumatycznej i wyposażenia militarno-obronnego. Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, firma ta współpracuje z najbardziej utytułowanymi producentami i markami, budując wspólnie z nimi znakomite i niezawodne modele broni, oparte na nowoczesnej technologii.

Broń pneumatyczna firmy UMAREX GmbH & Co. KG produkowana jest zgodnie z przepisami niemieckiego Federalnego Urzędu Fizyczno-Technicznego (PTB), niemieckiego ustawodawstwa, przepisami CIP oraz wiedzą techniczną firmy UMAREX GmbH & Co. KG na temat broni, co potwierdza szereg certyfikatów i praw patentowych.

Rewolwer T4E HDR50 kal. 12,70 mm /.50 cali RB

Rekomendowane akcesoria do strzelby Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do strzelby Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanej strzelby.

rekomendowane akcesoria

Specyfikacja

Kaliber .68 cala
Rodzaj amunicji Kule .68 cala
Przeładowanie Manualne
Rodzaj napędu CO2 12 g
Rodzaj magazynka Komora
Pojemność magazynka [szt.] 2
Bezpiecznik Manualny
Szyna akcesoryjna Tak
Materiał korpusu Polimerowy
Długość całkowita [mm] 490
Waga [kg] 1.7000
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Prędkość początkowa [m/s] 99
Producent Umarex
Gwarancja 24 msc
Dołączone akcesoria 20 szt kapsuł CO2, 50 szt kul .68 cala

Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Umarex HDS 68 naprawdę mocna strzelba a do tego kompaktowa więc można ją mieć nawet przy sobie ;-) Czas dostawy - ekspres - zmówiłem wczoraj przed 17:00 a dziś z samego rana strzelba była już u mnie :-)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
MEGA MOC!!! POLECAM.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Potwierdzam opinię o strzelbie co do mocy - rewelacja. Możliwość strzelania z obu luf jednocześnie daje niesamowity efekt. Kontakt ze sprzedawcą naprawdę super. GORĄCO POLECAM ten zestaw.