Dwójnóg Walther TMB II

2.5119
001000697

Jeśli interesują Cię profesjonalne rozwiązania i cenisz wysoką jakość, na pewno docenisz dwójnóg Walther TMB II. Ten zaprojektowany w Niemczech Bipod, zapewnia stabilne podparcie dla broni. Posiada uniwersalny montaż i dwie, dodatkowe szyny akcesoryjne.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Walther
  • Dodatkowe informacje: Brak danych
  • Waga [g]: 740.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
199,00 zł
Bipod

Dwójnóg Walther TMB II

Prezentujemy solidny dwójnóg Walther TMB II. Jest to konstrukcja zapewniająca stabilność Twojego karabinka podczas dynamicznych rozgrywek strzeleckich. Ułatwia przyjęcie pozycji strzeleckiej i pomaga w odpowiednim wycelowaniu broni. Ze względu na duży rozstaw nózek a tym samym większą stabilizację, idealnie sprawdzi się podczas strzelania na dalekie dystanse.

Dwójnóg jest przystosowany do szybkiego montażu na szynach RIS, Picatinny i Weaver. Został wykonany z metalu uzupełnionego o tworzywo ABS. Nadano mu czarny kolor i wyposażono w możliwość regulacji w kilkunastu poziomach.

Dwójnóg Walther TMB II

Zastosowania

Dodatkowe szyny i regulowana wysokość dwójnogu Walther TMB II

Aby zwiększyć możliwości broni, dwójnóg Walther TMB II wyposażono w dodatkowe szyny montażowe zarówno po lewej jak i prawej stronie. W porównaniu do modelu TBM I są one umieszczone pod innym kątem. Znajdują się w górnej części i pozwalają zainstalować dodatkowe oświetlenie bądź celownik laserowy.

Walther TMB II ma składaną spężynującą konstrukcję z możliwością regulacji wysokości nóżek. Są one wysuwane w kilkunastu płaszczyznach i zakończone dużymi, gumowymi stopkami, które zapobiegają przesuwaniu się karabinka po śliskim podłożu.

Dwójnóg Waltherna karabinku

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.5119
Kolor Czarny
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Marka Walther
Waga [g] 740.00
EAN 4000844439352

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dwójnóg Walther TMB II
Twoja ocena