Pokrowiec Walther Blue Line na karabinek z szyfrem

3.1580
001000808

Chroń swoją broń przed dostępem osób niepowołanych. Walther Blue Line to dedykowany do karabinków, strzelb i pistoletów maszynowych pokrowiec, wyposażony w zamek oraz solidną kłódkę z szyfrem. Posiada pojemną kieszeń boczną oraz miękką wyściółkę.

  • Kolor: Czarno - niebieski
  • Materiał wykonania: Nylon
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 1200.00
  • Marka: Walther
  • Dodatkowe informacje: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Pokrowiec na pistolet

Pokrowiec na karabinek Walther Blue Line

Wypróbuj pokrowiec na karabinek Walther Blue Line. Niemiecka firma Walther oprócz broni, produkuje również wiele użytecznych akcesoriów, które przydadzą się każdemu entuzjaście strzelectwa. Są wśród nich wysokiej klasy pokrowce na broń. Blue Line to klasyczny pokrowiec na broń długą w rozmiarze L. Został wykonany z trwałych włókien polimerowych i pianki, dzięki czemu znakomicie zapobiega powstawaniu uszkodzeń mechanicznych i zabezpiecza zawartość w razie upadku.

Pokrowiec na karabinek z szyfrem Walther Blue Line

Pokrowiec na karabinek

Solidne wykonanie pokrowca na karabinek Walther Blue Line

Polimerowy materiał pokrowca na karabinek Walther Blue Line posiada dużą odporność na uszkodzenia i zabrudzenia. Wnętrze pokrowca wyłożono miękką pianką, która zapobiega przemieszczaniu się broni wewnątrz. Na boku umieszczono kilka zasuwanych kieszonek na zapasowe magazynki lub śrut.

Pokrowiec jest zamykany na zamek błyskawiczny, który poprowadzono wzdłuż górnej krawędzi. Pozwala to na szybkie rozłożenie pokrowca na pół. Solidne, przyszywane chywty transportowe pozwalają bezpiecznie przenosić nawet ciężkie modele karabinków. Dodatkowo producent dodaje do zestawu niewielką kłódkę z kluczykiem.

Pokrowiec na karabinek Walther z bronią

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 3.1580
Kolor Czarno - niebieski
Materiał wykonania Nylon
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 1200.00
Marka Walther
EAN 4000844610782

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pokrowiec Walther Blue Line na karabinek z szyfrem
Twoja ocena