Śrut Umarex Rifle Darts lotki 4,5 mm 10 szt.

4.1650-10
001000922

Posiadasz jednostrzałową wiatrówkę w kalibrze 4,5 mm ? Sprawdź śrut Umarex Rifle Darts lotki. Opływowe kształty sprawiają, że lotki mają znakomite właściwości przebijające. Zestaw zawiera 10 szt.

  • Kolor: Brak danych
  • Materiał wykonania: Brak danych
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Brak danych
  • EAN: BRAK DANYCH
Przewiń do pełnej specyfikacji
9,99 zł
śrut BB

Śrut z lotką Umarex kal. 4,5 mm - 10 sztuk

Firma Umarex, słynąca z innowacyjnego podejścia na rynku wiatrówek oraz różnorakich śrutów, wyposażyła swoją ofertę o nowe rozwiązania ułatwiające a zarazem uprzyjemniające strzelectwo rekreacyjne. Lotki są doskonały narzędziem treningowym zarówno dla poczatkujących jak i zaawansowanych strzelców.

Dzięki zastosowaniu lotki możemy z łatwością zweryfikować tor lotu pocisku oraz sprawdzić swoją celność na różnych dystansach. Dzięki jaskrawej końcówce, z łatwością odnajdziemy na tarczy nasze pociski.  Uczy to prawidłowych nawyków strzeleckich jak również ćwiczy umiejętność powtarzania na tarczy celnych strzałów.

Śrut lotkowy 4,5 mm

śrut BB

Niezawodne narzędzie treningowe

Śrut posiada końcówkę z włókna, działająca jako jaskrawy czerwony  znacznik. Sama metalowa śrucina została wykonana z dbałością o najwyższą jakość, mając na uwadze aby strzelanie z niej nie powodowało uszkodzenia wiatrówki. Z omawianej lotki możemy strzelać z dowolnej wiatrówki w kalibrze 4,5 mm Diabolo - począwszy od pistoletów, na karabinkach kończąc.

Opakowanie zawiera 10 sztuk losowo zapakowanych różnokolorowych pocisków- lotek. 

Lotki karabin

Specyfikacja

Więcej informacji
Kod producenta 4.1650-10
Gwarancja 24 miesiące

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Śrut Umarex Rifle Darts lotki 4,5 mm 10 szt.
Twoja ocena