Śrut Umarex steel shots BB 4,5 mm 1500 szt.

4.1660
001000924

Śrut Umarex steel shots BB 4,5 mm to klasyczna amunicja stalowa do broni pneumatycznej, nieposiadającej gwintowanej lufy. Każda z kulek jest dokładnie wykonana, przez co precyzyjnie trafia w cel. Idealna na bliskie dystanse.

  • Kolor: Srebrny
  • Materiał wykonania: Stal
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Brak danych
  • Ilość w paczce [szt.]: 1500.00
  • Kaliber [mm]: 4.50
Przewiń do pełnej specyfikacji
19,99 zł
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Dobra wiatrówka bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał śrut Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nie posiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo, że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

śrut BB

Uniwersalne zastosowanie

Prezentowany śrut został zaprojektowany przez firmę Umarex - jednego z największych producentów wiatrówek i akcesoriów do nich. Dzięki temu możesz mieć pewność, że strzelasz śrutem najwyższej jakości. W procesie produkcyjnym zadbano, aby każda z 1500 sztuk śrutu, znajdujących się w opakowaniu, ważyła 35 gramów, co pozwala uzyskać dużą powtarzalność strzałów.

Śrut wykonany ze stali nie brudzi wnętrza lufy i nie pozostawia drobin materiału w jej wnętrzu. Przekłada się to na mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia wiatrówki i ogranicza konieczność ciągłej konserwacji. Jest on również mniej szkodliwy dla środowiska naturalnego niż śrut ołowiany.

Śrut okrągły

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 4.1660
Kolor Srebrny
Materiał wykonania Stal
Gwarancja 24 miesiące
Ilość w paczce [szt.] 1500.00
Kaliber [mm] 4.50
Waga śrutu [g] 0.35

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Śrut Umarex steel shots BB 4,5 mm 1500 szt.
Twoja ocena