Wiatrówk Karabinek Hammerli Firefox 500 Diabolo 4,5 mm

2.4940
001000671
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Brak danych
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Brak danych
  • Szyna akcesoryjna: Tak
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
349,00 zł
2 w 1

Karabinek Hammerli Firefox 500

Firefox 500 kal. 4.5 mm Diabolo od Hammerli to sprężynowa, jednostrzałowa i niezawodna wiatrówka wyposażona w gwintowaną lufę. Wszystkie miejsca chwytu oraz kolba pokryte są antypoślizgowym polimerem.

Wyprodukowany dla Hammerli przy współpracy z renomowaną firmą Umarex karabinek jest kierowany zarówno do profesjonalistów jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z bronią pneumatyczną. 

Hammerli Firefox 500 kal. 4,5 mm

precyzja

Celność

System celowania wiatrówki oparty jest o muszkę i szczerbinkę. W ich skład wchodzą elementy światłowodów wspierające Cię zawsze kiedy strzelasz. Nawet w sytuacjach, którym towarzyszy słabsze oświetlenie.

przyrządy celownicze

wydajność

Uniwersalność 

Dzięki szynie montażowej 11 mm możesz rozbudować wiatrówkę o dodatkowe akcesoria w postaci optyki celowniczej, laserowej czy innych przydatnych elementów. Na końcu lufy znajduje się kompensator, nie tylko regulujący energię odrzutu, ale poprzez dodatkową szynę akcesoryjną dający Ci możliwość montażu dodatkowych akcesoriów. 

Szyna montażowa

wytrzymałość

Silna i delikatna

Dzięki niewielkiej energii kinetycznej wynoszącej  7,5 J nie wymagana jest duża siła potrzebna do naciągnięcia wiatrówki. Jednocześnie Firefox 500 posiada wysoką prędkość początkową 175 m/s nadającą śrucinie płaski tor lotu, dając Ci pewność że pocisk zawsze doleci do celu.

Dodatkowo gumowa stopka na końcu kolby amortyzuje odrzut zmniejszając zmęczenie ramion podczas oddawania strzałów. Zwiększa tym samym komfort obsługi wiatrówki, nawet podczas długiego treningu.

celność i komfort obsługi

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa

Hammerli Firefox 500 wyposażony jest w automatyczny bezpiecznik – po każdym naciągnięciu broni mechanizm jest blokowany samoistnie. W ten sposób firma Hammerli zadbała o Twoje bezpieczeństwo niwelując zagrożenie ze strony niekontrolowanego strzału. 
Minimalizuje to ryzyko przypadkowego pociągnięcia za spust dając Tobie pełną kontrolę nad wiatrówką i przydaje się również podczas nauki strzelania.

automatyczny bezpiecznik

Specyfikacja

Więcej informacji
Kod producenta 2.4940
Dołączone akcesoria Brak
Gwarancja 24 miesiące
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Łoże Polimerowe
Regulowany spust Tak
Montaż celownika Nie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówk Karabinek Hammerli Firefox 500 Diabolo 4,5 mm
Twoja ocena