Wiatrówka Umarex Strike Point 5,5 mm + ZESTAW Śrut 250 szt

2.4367.SET
001001344

Umarex Strike Point to wiatrówka od niemieckiej marki Umarex. Została stworzona do strzelań rekreacyjnych na średnie dystanse. Co więcej, abyś mógł dłużej czerpać przyjemność ze strzelania, do wiatrówki dodaliśmy opakowanie płaskiego śrutu typu Diabolo.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Długość lufy [mm]: 230.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 350.00
  • Marka: Umarex
Przewiń do pełnej specyfikacji
209,00 zł
2 w 1

Wiatrówka pistolet Umarex Strike Point 5,5 mm

Firma Umarex stworzyła ciekawą konstrukcję opartą na technologii PCA. Wiatrówka pistolet Umarex Strike Point 5,5 mm to jednostrzałowy model napędzany sprężonym powietrzem. Przeładowanie obywa się przy użyciu czterotaktowego zamka. Konstrukcja broni, została wykonana z czarnego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia.

Dzięki światłowodowym przyrządom celowniczym, świetnie sprawdzi się w trakcie swobodnego treningu jak i precyzyjnego strzelania do celu. Z powodzeniem mogą używać go zarówno początkujący jak i doświadczeni strzelcy.

Dzięki firmie Combat możesz rozpocząć trening zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania. Oferowany zestaw zawiera pistolet Umarex Strike Point oraz śrut 5,5 mm typu Diabolo.

Wiatrówka pistolet Umarex Strike Point 5,5 mm

precyzja

Solidna budowa

Podczas produkcji broni zadbano o wiele szczegółów. Strike Point wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu broń jest lekka i znakomicie nadaje się do treningu. Rękojeść posiada chropowata strukturę, która zapewnia dobry uchwyt.

Umarex Strike Point

precyzja

Uniwersalny i celny

System celowania w Umarex Strike Point jest oparty o muszkę i szczerbinkę. Regulowana szczerbinka daje Ci możliwość precyzyjnych ustawień. Technologia światłowodowa ułatwia celownie nawet w warunkach słabszego oświetlenia.

Strzelnica w lesie

wytrzymałość

Moc PCA

Firma Umarex stworzyła Strike Point w systemie PCA. Pre Charged Air to popularna pompka. Śrucina typu Diabolo, jest napędzana przy pomocy powietrza magazynowanego w specjalnym zbiorniku. Jego ładowanie obywa się przez ręczne ruchy tłoka znajdującego się pod lufą.

Takie rozwiązanie pozwala nadać śrucinie dużą prędkość początkową i stabilny tor lotu. Energię kinetyczną strzału możesz regulować dzięki dźwigni pompowania.

Pistolet pneumatyczny Umarex Strike Point

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo ma znaczenie

Strike Point Multi Pump wyposażony jest w automatyczny bezpiecznik – w trakcie pompowania powietrza, mechanizm jest blokowany samoistnie. Przed oddaniem strzału wymagane jest zwolnienie bezpiecznika. Dzięki temu strzelec i jego otoczenie jest bezpieczne.

Pistolet Umarex Strike Point Multi Pump

śrut BB

Śrut płaski Umarex Mosquito Flat

Płaski śrut Mosquito Flat, ribbed 5,5 mm od firmy Umarex jest to lekki śrut przeznaczony do strzelania sportowego na krótsze dystanse. Pozostawia okrągłe przestrzeliny w tarczy, bez znacznych zniekształceń krawędzi. Należy jednak pamiętać, że śrucina tego typu mało efektywny na długich dystansach, ponieważ szybko traci swoją prędkość. Najlepiej sprawdza się w wiatrówkach wyposażonych w lufy gwintowane (bruzdowane). Ruch wirowy śruciny generowany przez taką lufę, znacznie zwiększa precyzję strzałów.

Opakowanie zawiera 250 sztuk płaskiego śrutu, o wadze jednostkowej 0,83 g (12.81 gr), idealnego do strzelania z wiatrówki Umarex Strike Point.

Śrut płaski 5,5 mm

Rekomendowane akcesoria do wiatrówki pistoletu Umarex Strike Point 5,5 mm

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do wiatrówki pistoletu Umarex Strike Point 5,5 mm, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do wiatrówki pistoletu Umarex Strike Point 5,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.4367.SET
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Długość lufy [mm] 230.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 350.00
Marka Umarex
Szyna akcesoryjna Nie
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kaliber [mm] 5.50
Prędkość początkowa [m/s] 155.00
Waga [g] 1170.00
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu PCA
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 1.00
System spustowy Single Action
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Umarex Strike Point 5,5 mm + ZESTAW Śrut 250 szt
Twoja ocena