Wiatrówka Beretta Px4 + ZESTAW CO2 10 szt. BB 1500 szt.

5.8078.SET
001001363

 Włoska firma Beretta od lat specjalizuje się w produkcji doskonałej broni palnej. Teraz dzięki koncernowi Umarex możesz poczuć niesamowite doznania strzeleckie z wiatrówką Beretta Px4 Storm.  Dodatkowo, aby przedłużyć Ci możliwość trenowania, do pistoletu dodaliśmy 10 kapsuł CO2 oraz opakowanie śrutu kulistego Umarex.

  • Dołączone akcesoria: 10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 192.00
  • Marka: Beretta
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
479,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Beretta Px4 4,5 mm

Przedstawiamy doskonały zestaw dla każdego strzelca, łączący ze sobą wiatrówkę oraz niezbędne wyposażenie w postaci śrutu oraz kapsuły CO2

Wiatrówka pistolet Beretta Px4 4,5 mm to wykonany z połączenia metalu i polimerów model, który łączy w sobie lekkość i wytrzymałość. Szkielet, chwyt oraz kabłąk został wykonany z tworzywa sztucznego, natomiast wewnętrzne mechanizmy i zamek z metalu. Wiatrówka posiada gwintowaną lufę o długości 105 mm. Pistolet wyposażony został w stałą muszkę i szczerbinkę. Natomiast pod lufą umieszczona została szyna akcesoryjna, dzięki której użytkownik zamocuje celownik laserowy lub latarkę taktyczną. Magazynek wianuszkowy został przystosowany do strzelania zarówno śrutem ołowianym typu Diabolo, jak również kulkami stalowymi o kalibrze 4,5 mm.

Magazynek rewolwerowy został przystosowany do strzelania zarówno śrutem ołowianym typu Diabolo, jak również kulkami stalowymi o kalibrze 4,5 mm. Wiatrówka Umarex Beretta Px4 Storm

2 w 1

Mechanizm spustowy działający w trybie SA/DA

Mechanizm spustowy w wiatrówce Beretta Px4 Storm działa w dwóch trybach: pojedynczego działania - Single Action (SA) oraz podwójnego działania Double Action (DA). Oznacza to, że metalowy kurek może zostać napięty zarówno poprzez ruch spustu, jak również poprzez napięcie go ruchem zamka lub kciuka. Takie rozwiązanie jest konieczne ze względu na zastosowany w tym modelu system odrzutu zamka blow-back.

System ten po każdym strzale odrzuca do tyłu metalowy zamek, który z kolei napina kurek. Zachowanie to znane jest z broni palnych. Dodatkowo poprawia szybkość oddawania strzałów.

Wiatrówka pistolet Beretta

Magazynek rewolwerowy

Beretta Px4 Storm posiada magazynek rewolwerowy, w którym mieści się w sumie 16 śrucin typu Diabolo. W jego środku znajdują się dwa wianuszki rewolwerowe, które mieszczą po 8 śrucin.

Zasada działania tego magazynka jest prosta. Po wystrzeleniu 8 śrucin z jednego wianuszka, osoba strzelająca musi obrócić magazynek o 180 stopni, dzięki czemu może oddać kolejnych 8 strzałów.

Wymiana magazynka trwa zaledwie 2 sekundy za sprawą umieszczenia przycisku zatrzasku magazynka w chwycie u nasady kabłąka. Nie ma więc potrzeby zmiany układu dłoni podczas wymiany magazynka.

Wiatrówka pistolet Beretta Px4 - magazynek
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które idealnie nadają się do zasilania wiatrówki pistoletu Beretta Px4 4,5 pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Beretta Px4 wiatrówka bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nie posiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo, że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Rekomendowane akcesoria do wiatrówki pistoletu Beretta Px4 4,5 mm

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do wiatrówki pistoletu Beretta Px4, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do wiatrówki pistoletu Beretta Px4

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 5.8078.SET
Dołączone akcesoria 10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 192.00
Marka Beretta
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut diabolo/ śrut BB (okrągły)
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kaliber [mm] 4.50
Prędkość początkowa [m/s] 115.00
Waga [g] 755.00
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
System spustowy SA/DA
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Beretta Px4 + ZESTAW CO2 10 szt. BB 1500 szt.
Twoja ocena