Rewolwery ASG

Rewolwery ASG

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

4 produkty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

4 produkty

Rewolwery ASG niczym z filmów

Rewolwer ASG z przeznaczeniem dla każdego

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zastanawiać, dla kogo może być użyteczny rewolwer air soft gun, to odpowiedź jest prosta. Możesz go wykorzystać w bardzo wielu obszarach – zarówno w rekreacji, jak i w bardziej profesjonalnych formach użytkowania. Ze względu na jego stosunkowe niewielkie rozmiary i prostotę działania z jego obsługą poradzi sobie każdy, bez względu na płeć, wiek czy zaawansowanie.

Jako że jest to broń krótka i precyzyjna, doskonale nadaje się do treningu strzeleckiego na tarczach statycznych i ruchomych, co pozwala rozwijać celność i umiejętności posługiwania się bronią air soft gun. Podobnie może posłużyć w bardziej zaawansowanej formie, w treningu taktycznym, wyrabiając między innymi współpracę w grach terenowych ASG, ale też ucząc postępowania w realnych sytuacjach.

We wspomnianych grach ASG, rewolwery sprawdzają się na małych przestrzeniach, na przykład w budynkach gdzie ich mały rozmiar pozwala na szybkie manewry. Natomiast przy bardziej otwartej grze, mogą pełnić rolę broni dodatkowej.

Realizm replik rewolwerów ASG

To, co również jest niezwykle ważne w rewolwerach air soft gun, to ich realizm, zwłaszcza jeśli interesujesz bronią. Są wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, tak żeby były odzwierciedleniem prawdziwej broni palnej. Do ich produkcji używa się metalu i najwyższej jakości tworzyw sztucznych, co pozwala poczuć w ręku ciężar prawdziwej broni, jednocześnie zapewniając trwałość i wytrzymałość.

Repliki rewolwerów ASG są odwzorowaniem nie tylko ze względu na wygląd, ale również na realizm strzelania. Podzespoły wewnętrzne są wykonane w taki sposób, aby broń zachowywała się w jak najbardziej zbliżonym stopniu do jej odpowiednik na ostrą amunicję. To między innymi pozwoli oswoić się z obsługą broni palnej.

Jako że w wyglądzie i zachowaniu są wiernymi replikami, rewolwery ASG możesz również wykorzystać w rekonstrukcjach i inscenizacjach różnego rodzaju bitew lub zdarzeń, co wpływa na znaczne podniesienie realizmu.

Napędy gazowe w rewolwerach air soft gun

Aby zapewnić jak najlepszą wydajność i moc strzału w replikach rewolwerów ASG najczęściej stosuje się napęd gazowy. Oznacza to, że do zasilania wykorzystuje się sprężoną mieszankę gazów, która po naciśnięciu spustu rozpręża się, a to z kolei skutkuje wyrzuceniem naboju. Najpopularniejszymi mieszankami gazów są CO2 i green gas.

Sprawdź rewolwery ASG CO2 12g oraz rewolwery ASG green gas

CO2 to sprężony dwutlenek węgla, przechowywany w kapsule o wadze 12g, którą w przypadku rewolwerów ASG najczęściej montujemy w magazynku. Wystarczy to zazwyczaj od oddania kilkudziesięciu strzałów, po których należy wymienić pojemnik z gazem. Daje dobrą prędkość wylotową kuli, dzięki czemu ta ma lepszy zasięg. Można zaopatrzyć się w dodatkowe kapsuły, które są łatwe do przenoszenia, co rekompensuje mniejszą pojemność.

Green gas z kolei to sprężony propan, często mieszany z olejkami silikonowymi i substancjami zapachowymi. Zastosowana mieszanka daje wiele lepszą powtarzalność strzału, co może wpłynąć na precyzję. Charakteryzuje się też dużą łatwością doładowania magazynka, skracając tym samym czas tej czynności. Warto zwrócić uwagę jednak, że moc i wydajność rewolwerów air soft gun napędzanych mieszanką green gas gorzej maleje w niskich temperaturach.

Rewolwery ASG znajdziesz w sklepie combat