Twoje zakupy wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, Poczty Polskiej lub dostarczamy do Paczkomatów InPost. W combat masz możliwość skorzystania z darmowej wysyłki.

Darmowa dostawa już od 50 zł

Możesz skorzystać z darmowej dostawy, jeśli kupisz produkty za minimum 50 zł i wybierzesz Paczkomat InPost jako formę wysyłki. Jeśli zależy Ci na darmowej przesyłce dostarczonej przez Kuriera – masz taką możliwość, gdy Twoje zakupy będą kosztowały więcej niż 200 zł.

Paczkomaty InPost

Kiedy odbiorę swoją paczkę?


Paczkomaty InPost to skrytki pocztowe działające non stop. Ty decydujesz, kiedy chcesz odebrać paczkę, również w weekendy. Przesyłki trafiają do Paczkomatu zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu wysłania. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin, po tym czasie paczka trafia do najbliższego Oddziału InPost.


O czym warto pamiętać, gdy wybierasz dostawę do Paczkomatu InPost?


Do Paczkomatów InPost dostarczamy przesyłki nie większe niż 39 x 36 x 62 cm o wadze maksymalnie 25 kg. Wartość zamówionych produktów to maksymalnie 5 000 zł brutto.


Ile zapłacę za przesyłkę?


Wartość Twoich zakupów

Przedpłata

Za pobraniem

Poniżej 50 zł

9,99 zł

niedostępna

Powyżej 50 zł

bezpłatnie

niedostępna

Przesyłka kurierska

Kiedy odbiorę swoją paczkę?


Przesyłki są dostarczane przez kuriera, z firmy UPS lub Poczta Polska, zwykle następnego dnia po wysłaniu. Jeśli czas realizacji będzie inny, uprzedzimy Cię o tym wcześniej.


O czym warto pamiętać, gdy wybierasz przesyłkę kurierską?


Ubezpieczenie paczki wliczone jest w koszt wysyłki. Dlatego przy odbiorze zwróć uwagę na taśmy firmowe na paczce, a gdy zauważysz uszkodzenie, sprawdź kompletność przesyłki w obecności kuriera. Jeśli w paczce nie ma wszystkich zamówionych produktów - spisz protokół - jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności dostarczonych produktów.


Ile zapłacę za przesyłkę?


Wartość Twoich zakupów

Przedpłata

Za pobraniem

Poniżej 200 zł

12,99 zł

17,99 zł

Powyżej 200 zł

bezpłatnie

bezpłatnie