Odstraszacze

Odstraszacze

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Odstraszacze – uniknij niepożądanych sytuacji

Repelenty – skuteczny sposób na owady

Jeśli tylko pogoda dopisuje, zabierasz najbliższych i wyruszacie na spacer po zielonych łąkach i zacienionych lasach? Świetnie. Aktywny wypoczynek i kontakt z naturą są nieocenione dla zdrowia. Ale pamiętaj, że nawet zwykła przechadzka wśród traw niesie ryzyko spotkania z dokuczliwymi owadami oraz pasożytniczymi pajęczakami. Ich ukąszenia są nie tylko nieprzyjemne, ale także stwarzają ryzyko przeniesienia groźnej choroby. Dlatego zaopatrz się w skuteczne repelenty w sklepie combat.

Spray na komary i kleszcze dla całej rodziny

Aby Wasza wycieczka na łono natury przebiegała bez niemiłych niespodzianek, otocz bliskie Ci osoby chmurą zapachu, która stanie się niezawodną tarczą przed kąśliwymi komarami i kleszczami. Spray posiadający substancję czynną DEET, w dużym stężeniu, odstrasza aromatem owady. A odpowiednio dobrane składniki aerozolu zapewniają skuteczną ochonę przez wiele godzin.

W ofercie sklepu combat spotkasz także wzmocnione repelenty na komary europejskie i tropikalne. Pamiętaj tylko, że ich receptura nie jest odpowiednia dla dzieci.

Ultradźwiękowe odstraszacze kleszczy – zmyl pajęczaki

Świetną alternatywą dla sprayu jest ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy. Emituje on sygnały o dużej częstotliwości, które dezorientują kleszcze i uniemożliwiają im skuteczne namierzenie ofiary. Ważne, aby takie urządzenie posiadało baterie o wysokiej żywotności – wtedy posłuży także podczas dłuższych wypraw.

Odstraszacz psów – chroń najbliższych

Zastanawiasz się, czy będzie Ci potrzebny, bo przecież rzadko napotykasz bezdomne, włóczące się po okolicy zwierzęta? Weź więc pod uwagę to, że taki odstraszacz może pełnić więcej funkcji niż tylko zniechęcanie do ataku. Jeśli jest w sprayu, możesz spryskać nim miejsca, które powinny być niedostępne dla czworonoga, na przykład piaskownica maluszka. Niektóre z produktów w tej formie aktywizują się podobnie jak odświeżacze powietrza z czujnikiem ruchu i w ten bezpieczny dla zwierzaka sposób, uczą go dyscypliny.

Jednakże podczas przemieszczania się po rozmaitych terenach pieszo lub na rowerze bardziej przydadzą się odstraszacze ultradźwiękowe. Przenośne modele można mieć zawsze pod ręką, gdy pojawi się niebezpieczeństwo. Zwłaszcza, że emitują one odpychające dźwięki, niesłyszalne dla Ciebie, a wychwytywane przez ucho psa. Wystarczy nakierować przyrząd na zwierzaka i uruchomić przycisk, a świecąca dioda zaświadczy o aktywności.

Dlaczego odstraszacze ultradźwiękowe są najlepsze na gryzonie?

Chcesz ochronić swoje gospodarstwo przed gryzoniami? Wypróbuj elektroniczne urządzenie, wysyłające zmienny sygnał ultradźwiękowy o wysokiej częstotliwości. Niejednostajna emisja nieprzyjemnych głosów sprawi, że szczur czy kret poczuje się zaniepokojony i w związku z tym będzie unikał przestrzeni wypełnionych drażniącym dźwiękiem. Podobnie zadziała odstraszacz kun z regulacją mocy i trybu działania. Dzięki takim przyrządom zadbasz o bezpieczne środowisko i nie stworzysz zagrożenia dla ludzi, domowych czworonogów, a także „nieproszonych gości”. Sprawdź odstraszacze ultradźwiękowe w combat.

Odstraszacz dzikich zwierząt – na spacer po lesie

Teren wokół Twojego domostwa ochroni przed dzikimi zwierzętami np. solarny odstraszacz dźwiękowo – świetlny, ale już w obszarze zalesionym będziesz potrzebować wygodnego sprzętu uruchamiającego się za jednym dotknięciem. Na Twojej drodze może bowiem pojawić się spłoszony dzik lub locha z małymi. Zazwyczaj unikające ludzi, w sytuacji zagrożenia dzikie zwierzęta stają się agresywne. Wtedy najlepiej włączyć urządzenie wysyłające ultradźwięki o wysokim poziomie i podeprzeć się silnym światłem. Jeśli to nie pomoże, w ostateczności, atakujące zwierzę powstrzyma gaz pieprzowy.

Zadbaj o swoje plony – odstraszacze ptaków

Śpiew ptaków o poranku jest jednym z najprzyjemniejszych odgłosów przyrody. Jednakże bywa, że to skrzydlate bractwo staje się uciążliwe, wydzióbując nasiona z ziemi lub pustosząc czereśnie. Jak więc się ich pozbyć, nie robiąc im krzywdy? Sposobów jest wiele, począwszy od makiet drapieżców, po odblaskowe taśmy i urządzenia laserowe. Dobrze też spisują się odstraszacze elektroniczne pracujące na zmiennej częstotliwości fal. Pożądany efekt mogą również przynieść rozwiązania symultaniczne – łączące środki wizualne z dźwiękowymi.

Jeśli chcesz żyć w zgodzie z naturą i czuć się bezpiecznie, skorzystaj z pomocy środków odstraszających. Skuteczne odstraszacze dla siebie i dziecka znajdziesz w internetowym sklepie combat.