Rewolwery ASG CO2 12g

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

4 produkty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

4 produkty

Rewolwery ASG CO2 – zabawa i trening

Rewolwery kojarzą się nam z westernowymi „saloonami” i amerykańskimi gliniarzami, z Billym Kidem i Brudnym Harrym. W naszym sklepie może i nie mamy „ostrych” egzemplarzy, ale w zamian oferujemy doskonale wykonane repliki tej broni. Te zasilane dwutlenkiem węgla i strzelające 6 milimetrowymi plastikowymi kulkami rewolwery zapewnią Wam sporo frajdy.

Jeśli jednak myślicie, że są to wyłącznie gadżety dla nastolatków, to wyprowadzamy Was niniejszym z błędu. Rewolwer ASG może bowiem służyć nie tylko do zabawy z kolegami w wojnę, ale i do nauki tzw. manualu, czyli manipulowania bronią. Strzelając z repliki możecie nauczyć się jak przeładowywać i jak składać do strzału. Poprawicie też oko, a mając dobrego nauczyciela opanujecie postawę strzelecką i prawidłowe odruchy. Słowem, rewolwer ASG to świetny przyrząd treningowy.

A w wojnę też można się nim pobawić. Niekoniecznie w piaskownicy. Replika to dobry wybór tak dla rekonstruktorów, jak i tych spośród miłośników strzelanek, którzy myślą o poręcznej i dobrze wykonanej broni bocznej. Taka przyda się zwłaszcza snajperom. No i fanom czarnego kryminału, rzecz jasna.

Realizm i precyzja, czyli rewolwery ASG CO2

Skoro wspomnieliśmy o jakości tego sprzętu, przyjrzyjmy się wykonaniu replik. Już na pierwszy rzut oka rewolwery wyglądają dobrze. Producenci dołożyli wszelkich starań, by zadowolić każdego nabywcę, nawet purystów, życzących sobie, by rewolwery były jak najwierniejszymi kopiami oryginałów. Dlatego po pierwsze wykonano je z metalu i tworzywa. Po drugie ich bębenkowe magazynki ładuje się specjalnymi adapterami, jako żywo przypominającymi ostre naboje. Słowem, każdy model pod względem gabarytów, wagi i sposobu maksymalnie zbliżono do oryginał.

Repliki wykonano bardzo precyzyjnie i z dbałością o detale. Większość rewolwerów ASG strzela w systemie Single Action/Double Action (SA/DA). Oznacza to, że strzał można oddać albo po uprzednim naciągnięciu kurka (SA), albo nie kłopotać się tym i po prostu nacisnąć spust, korzystając z mechanizmu samonapinania.

Coś dla miłośników ASG, czyli kilka słów o zasięgach, FPS-ach i CO2

Entuzjaści Air Softu, którzy nabędą jeden z oferowanych na combat.pl modeli (na przykład rewolwer Dan Wesson 2.5” lub rewolwer Dan Wesson 4") z pewnością będą usatysfakcjonowani. Dlaczego? Ano dlatego, że repliki są nie tylko dobrze wykonane, ale mają też niezłe osiągi. Wystrzeliwane z nich kulki będą miały od 400 do 450 fps-ów. Pozwoli to oddać precyzyjny strzał na odległość 30 metrów. Niektóre modele posiadają system hop-up.

Rewolwery posiadają napęd gazowy zasilany CO2, często spotykany w replikach ASG. Oznacza to, że plastikową kulkę z bębenka wypycha sprężony dwutlenek węgla. Dwunastogramowy pojemnik (nabój) z gazem umieszczono w rękojeści. Powinien pozwolić na oddanie nawet ponad stu strzałów. Repliki posiadają klasyczne, często regulowane, przyrządy celownicze – muszkę i szczerbinkę. Wyposażono je w manualny bezpiecznik.

Jeśli jesteście zainteresowani, rewolwery ASG CO2 znajdziecie na combat.pl.