W sklepie combat.pl możesz dokonać płatności za zamówienie za pośrednictwem jednej z poniższych metod:

Szybkie płatności Przelewy24

Szybkie, proste i bezpieczne płatności online, obsługujące mnóstwo kanałów takich jak karty Visa i Maestro, portfele elektroniczne (np. Google Pay, Apple Pay) oraz serwisy transakcyjne banków (mBank, PKO, Citi handlowy, Pekao, ING, Santander, Getin Bank, Alior Bank, Bank Millenium, Credit Agricole, Inteligo, Noble Bank, T-Mobile, Euro Bank, BNP Paribas, Bank Pocztowy, Plus Bank, SGB-Bank, Nest Bank). Dodatkowo można skorzystać z płatności BLIK, klasycznego przelewu oraz odroczonej płatności PayPo.


Opłata zostaje zaksięgowana w ciągu kilku minut, dzięki czemu wysyłka zamówienia jest możliwa od razu po jego skompletowaniu.


F8504D14-FDEA-40F2-8CE9-82B68C9EB27F

BLIK

Opracowana w Polsce metoda szybkich i bezpiecznych płatności z użyciem tymczasowych kodów jednorazowych. Aby opłacić zamówienie z użyciem BLIK, wystarczy:


 • wybrać sposób płatności Przelewy24, a następnie PayPo,

 • w aplikacji banku wygenerować 6-cyfrowy token (czyli kod),

 • wpisać go w odpowiednim polu podczas składania zamówienia,

 • zatwierdzić płatność w aplikacji bankowej.


Więcej informacji na temat BLIK znajdziesz na: blik.com


Group 6

PayPo

Gdy pod koniec pieniędzy zostaje jeszcze dużo miesiąca, a promocja kończy się za kilka godzin, wtedy sięgnij po odroczone płatności PayPo. W najprostszych słowach jest to kredyt na kwotę od 40 do 1000 złotych, bez prowizji i dodatkowych opłat. Warunek jest jeden: trzeba spłacić zobowiązanie w ciągu 30 dni. W razie potrzeby można rozbić je na 4 raty.


Aby opłacić zamówienie z użyciem PayPo, wystarczy:

 • wybrać sposób płatności Przelewy24, a następnie PayPo

 • wypełnić formularz i dokonać płatności do 30 dni od odbioru zamówienia.


Więcej informacji na temat PayPo znajdziesz na: combat.pl/paypo


Group 5

Raty

W razie większych zakupów ponad budżet najlepiej skorzystać z rat. Minimalna wartość koszyka jaką możesz opłacić ratami to 300 zł, a maksymalna to 12 000 zł netto. Płatność możesz rozłożyć minimum na 3 raty, a maksymalnie na 48. Wypełnienie wniosku online to maksymalnie 20 minut, w zależności od wybranego banku dalsza procedura wygląda następująco:


 • InBank decyzję wydaje tuż po złożeniu wniosku, do podpisania umowy wystarczy telefon z obsługą SMS oraz konto w banku posiadającym serwis transakcyjny. Zamówienie zostanie zrealizowane bez opóźnień spowodowanych księgowaniem.

 • Santander Consumer Bank przyśle Ci maila z linkiem do formularza kredytowego. Po jego wypełnieniu otrzymasz wstępną decyzję, która pozwoli Ci podpisać umowę. Tę można podpisać online lub na papierze. Wymagane są zdjęcia lub skany dowodu osobistego, w wyjątkowych przypadkach także potwierdzenie dochodów. W wersji online niezbędne jest również konto w banku z serwisem transakcyjnym. Czas realizacji zamówienia w przypadku tej metody jest dłuższy o 2-3 dni robocze.


Więcej informacji na temat rat znajdziesz: combat.pl/raty

Group 3

Przelew tradycyjny

Gdyby z jakiejś przyczyny płatność przez Przelewy24 nie była możliwa, zawsze pozostaje klasyczny przelew. Należy wypełnić stosowny formularz i środki ruszą w drogę w swoim tempie. Oto dane do przelewu:


Numer konta: 74 1050 1142 1000 0090 3140 1640

ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Combat sp. z o.o.

ul. Bojemskiego 25

42-202 Częstochowa


W tytule przelewu podaj numer zamówienia, aby usprawnić proces księgowania i wysyłki zamówienia.


Aby orientacyjnie dowiedzieć się, kiedy środki trafią na nasze konto, możesz skorzystać ze strony: kiedy-przelew.pl


Group 4 Copy

Płatność przy odbiorze

Jeśli nie lubisz płacić z góry, możesz dokonać płatności dopiero przy odbiorze. Warto przy tym wiedzieć, że:


 • dodatkowa opłata wynosi 2,99 zł.

 • nie można zamówić wysyłki za pobraniem do Paczkomatu

 • kurierowi UPS można zapłacić tylko gotówką

 • kurier Poczty Polskiej posiada terminal do płatności kartą


Ponadto pamiętaj, że pieniądze mogą z łatwością przenosić choroby, a zapłata przy odbiorze wiąże się z dość bliskim kontaktem z obcą osobą — miej to na uwadze w kontekście Covid-19.