1. Chodzenie po górach – jak zacząć, dlaczego warto i na co uważać?

  Chodzenie po górach – jak zacząć, dlaczego warto i na co uważać?

  W tym poradniku spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, jak zacząć przygodę z górami. Rzecz z pozoru może wydawać się trywialna, ale wcale taką nie jest. Każdy początkujący musi sobie parę rzeczy uzmysłowić i na parę pytań odpowiedzieć. Niniejszy poradnik ma w tym pomóc. Jak to zatem jest z tym chodzeniem po górach?

  Więcej
 2. Świąteczne prezentowniki, czyli nasze bestsellery w atrakcyjnych cenach

  Świąteczne prezentowniki, czyli nasze bestsellery w atrakcyjnych cenach

  Przed nami święta. A jak święta, to i prezenty. Jeśli więc marzy się Wam nowy outdoorowo-survivalowy sprzęt albo chcecie znaleźć coś niesztampowego dla bliskiej osoby, zapoznajcie się z naszą świąteczną promocją. Przygotowaliśmy cztery prezentowniki, do każdego wrzuciliśmy kilkadziesiąt produktów. Wam zostaje tylko to wszystko przejrzeć i coś wybrać, a combatowy Mikołaj zadba o resztę, czyli o niczego sobie rabat.

  Więcej
 3. Najlepsze prezenty na święta w combat

  Najlepsze prezenty na święta w combat

  O cho… Znaczy: Ho ho ho! Święta tuż za rogiem, a schowek na prezenty pusty? Luz, blues i lizaki, ekipa combat przybywa z odsieczą dla spóźnialskich, roztargnionych i niezdecydowanych. Mianowicie przyszykowaliśmy małą „ściągę” z inspiracjami. Wytypowaliśmy cztery kategorie, które ułatwią wybór trafionego prezentu dla bliskiej Ci osoby. Jedziemy!

  Więcej
 4. Gadżety survivalowe na prezent dla miłośnika gór, lasów i EDC

  Gadżety survivalowe na prezent dla miłośnika gór, lasów i EDC

  Sprzęt wycieczkowy można podzielić na kilka kategorii: niezbędny, przydatny dość tani i niewystarczająco przydatny za taką kwotę. Pomińmy bezużyteczny. Wyposażenie z pierwszej kategorii jest warte każdych pieniędzy, z tej drugiej można coś od czasu do czasu zakupić bez bólu portfela. Ale skrycie niemal każdy miłośnik wędrówek marzy o produktach z trzeciej grupy. A święta to doskonała okazja, by zrobić włóczykijowi dobrze tak, jak sam sobie nie zrobi.

  Więcej
 5. Prezenty świąteczne dla strzelca, łucznika i miłośnika ASG

  Prezenty świąteczne dla strzelca, łucznika i miłośnika ASG

  Sporty związane ze strzelaniem mają spore rzesze amatorów na całym świecie. Jeśli jeden z nich jest celem Twoich prezentów świątecznych, to logicznie nasuwa się pomysł podarunku związanego z jego pasją. Jeśli jednak nie masz pomysłu na konkretny sprzęt, być może w tym poradniku znajdziesz odpowiedź na swoje rozterki. Oto nasze propozycje do rozbudowy arsenału miłośnika sportów strzeleckich.

  Więcej
 6. Wyjątkowe prezenty na święta dla mężczyzny (i nie tylko)

  Wyjątkowe prezenty na święta dla mężczyzny (i nie tylko)

  Jeśli czytasz te słowa to oznacza, że wśród Twoich bliskich jest ktoś, kogo ucieszy prezent w tematyce militarnej/outdoorowej/EDC. Jeśli chcesz tej osobie sprawić miłą niespodziankę na święta, ale nie masz pomysłu na konkretny produkt — oto nasza pomocna dłoń. Podsuniemy kilka inspiracji, ale zanim do tego przejdziemy, musimy określić jakim typem bohatera jest odbiorca prezentu.

  Więcej
 7. Samowystarczalność energetyczna domu

  Samowystarczalność energetyczna domu

  Samowystarczalność energetyczna domu nie jest czymś, o czym myślimy na co dzień. Gdy wszystko jest dobrze, to gaz cały czas płynie do kotłowni, a prąd jest nieustannie na wyciągnięcie ręki w każdym z gniazdek. Możemy zasiąść w fotelu w miłym ciepełku i cieszyć się z dobrodziejstw współczesnej techniki, nie zastanawiając się nawet nad czymś takim, jak braki w dostawach energii. Niestety wydaje się, że dobre czasy się skończyły i przez najbliższe lata najpewniej nie wszystko będzie wyglądało tak, jak kiedyś. W związku z tym warto zastanowić się, jak można poprawić bezpieczeństwo własne i swojej rodziny, zapewniając wszystkim możliwie dużą, a w idealnym układzie całkowitą, samowystarczalność energetyczną domu.

  Więcej
 8. Jak zacząć się wspinać – kilka uwag dla początkujących

  Jak zacząć się wspinać – kilka uwag dla początkujących

  Wielu twierdzi, że wspinaczka to coś więcej, niż sport, niż rozwój ciała i umysłu. Że to nie jest ot taka tam zwykła rozrywka, kolejne hobby. Sądzą, że pasja do wspinaczki tkwi w człowieku bardzo głęboko, łączy się z pragnieniem przezwyciężenia samego siebie, pokonania strachu i natury, z zamiłowaniem do niebezpieczeństwa i pragnieniem adrenaliny. Dodają, że zdobywanie szczytów nie jest łatwe, wymaga znacznej sprawności, wytrzymałości, żelaznej woli. Słowem, jest to rzecz dla nielicznych. Ale czy tak naprawdę jest? I czy pytanie „jak zacząć się wspinać” powinna zadać sobie tylko garstka wybranych?

  Więcej
 9. Cyber Monday, czyli kolejny dzień promocji i darmowego transportu

  Cyber Monday, czyli kolejny dzień promocji i darmowego transportu

  W naszym sklepie trwa Cyber Monday. Po raz kolejny kosmiczne promocje objęły nie tylko teleskopy i lunety, ale również sprzęt survivalowy, outdoorowy i taktyczny. Nie zwlekajcie więc, pakujcie wszystko do koszyków i liczcie się z tym, że ceny niektórych towarów będą niższe nawet o 62%.

  Więcej
 10. Black Friday i weekend kosmicznych promocji

  Black Friday i weekend kosmicznych promocji

  Wiemy, że czekaliście, że niektórzy z Was przebierali niecierpliwie nogami. Ale już jest, już się zaczął. Black Friday. Przeceniliśmy dla Was sporo artykułów. Niektóre promocje zaskakują nawet nas samych. Jeśli chcecie obserwować nocne niebo, pokonywać górskie szlaki lub biwakować gdzieś w lesie, rzućcie okiem na ofertę. Black Friday potrwa u nas do niedzieli. To doskonały moment, by uzupełnić ekwipunek. Zapoznajcie się ze szczegółami i nie przegapcie kosmicznej okazji!

  Więcej
Posts loader