Akcesoria ASG

Akcesoria ASG

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Akcesoria ASG – dla bezpieczeństwa i lepszej celności

Z blokadą spustu ASG bezpieczniej

Tak samo ważne jak umiejętność korzystania z borni ASG jest jej odpowiednie zabezpieczanie. Do tego celu służy między innymi blokada spustu ASG, która uniemożliwi oddanie przypadkowego strzału i zapewni ochronę własną czy osób postronnych oraz sprzętu, z którego korzystasz – jak na przykład auta, w którym przewozisz broń. To akcesorium chroni również przed użyciem broni przez niepożądane osoby, na przykład dzieci.

Sprawdź blokady spustu ASG w sklepie combat.

Diagnostyka z chronografami ASG

Jeśli uczestniczysz w rozgrywkach ASG, w których regulaminie są zasady określające prędkość wylotową kulki, możesz zweryfikować wszystkie bronie przy pomocy chronografu ASG. Służy on do pomiaru właśnie takich parametrów, jak prędkość początkowa, ale są też modele, które mierzą energię pocisku czy częstotliwość prowadzonego ognia. Może to się okazać przydatne, kiedy oprócz samego strzelania zajmujesz się modyfikowaniem pistoletów czy karabinków ASG i chcesz sprawdzić jakość wprowadzonych zmian.

Dowiedz się więcej o chronografach na stronie combat.pl

Naboje CO2 – uniwersalne i proste rozwiązanie

Jeden z najbardziej uniwersalnych napędów, który można wykorzystać prawie we wszystkich typach broni ASG. Dwutlenek węgla umieszczony pod ciśnieniem w 12g kapsule daje bardzo przyzwoite osiągi oraz zapewnia prostotę użytkowania. Naboje CO2 są niewielkie i łatwe do przenoszeniu, co pozwala szybko je wymienić w razie potrzeby.

Wybierz naboje CO2 w sklepie combat

Green gas do ASG jako alternatywa dla CO2

Green gas to Bardzo popularna forma napędów do broni ASG w postaci sprężonego propanu. Występuje też uzdatniona o konserwujące broń olejki silikonowe oraz o substancje zapachowe. Zastosowanie napędu gazowego typu green gas wpływa pozytywnie na zasięg i powtarzalność strzałów. Trzeba jednak pamiętać, że jest on znacznie wrażliwszy na warunki pogodowe niż CO2.

Sprawdź napędy green gas do ASG w sklepie combat

Kulki do ASG – nie wszystkie są takie same

Drugim bardzo ważnym wyborem, często bagatelizowanym po zaopatrzeniu się w broń, jest amunicja. Dobór odpowiednich kulek do ASG może poprawić celność i zwiększyć jednocześnie zasięg strzału. Aby zoptymalizować osiągi, zwróć uwagę na ciężar kulek w stosunku do prędkości wylotowej. Możesz przyjąć założenie, że im większa prędkość wylotowa, tym większa waga kulki.

Wybierz kulki do broni ASG w sklepie combat

Olejki silikonowe do ASG – zabezpiecz broń przed starzeniem się

Zakup broni ASG to często niemały wydatek. Dlatego chcesz, żeby służyła Ci jak najdłużej, a jednocześnie, żeby optymalnie wywiązywała się ze swoich zadań. Częsta eksploatacja w naturalny sposób wpływa jednak na jej zużywanie. Możesz jednak znacznie spowolnić proces starzenia się, stosując olejki silikonowe do ASG. Dzięki swojej formule wnikają one we wszystkie szczeliny i konserwują wszystkie mechanizmy, przedłużając przy tym ich żywotność.

Doskonale sprawdzają się również podczas rozgrywek terenowych ASG pod gołym niebem, izolując broń na przykład przed wilgocią. Wpływa to na zwiększenie niezawodności oraz skuteczności oddawanych strzałów.

Odkryj olejki silikonowe do ASG w sklepie combat

Pokrowce do ASG – łatwy i wygodny transport plus dodatkowa ochrona

Duża częstotliwość rozgrywek i spotkań miłośników ASG oznacza wiele wyjazdów. Twoja broń będzie podróżować razem z Tobą. Może być tym samym narażona na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia, wpływające na działanie mechanizmów broni. Aby w łatwy sposób tego uniknąć, warto przewozić broń w pokrowcach do ASG, dając jej odpowiednie zabezpieczenie. Dodatkowo przewożenie przy użyciu pokrowców jest znacznie wygodniejsze.

Poznaj pokrowce do ASG w sklepie combat

Nie trać czasu dzięki szybkoładowaczom do kulek ASG

Jeżeli prowadzisz bardzo dynamiczne rozgrywki i podczas nich znaczenie ma nie tylko celność, ale też liczba oddanych strzałów, bardzo przydatnym akcesorium może okazać się szybkoładowacz do kulek ASG, który przyspieszy ładowanie opróżnionego magazynku i pozwoli w szybkim tempie wznowić strzelanie.

Zobacz szybkoładowacze do kulek ASG w sklepie combat

Wyrabianie celności przy użyciu tarcz żelowych do ASG

Tarcze żelowe do ASG są dla osób, które preferują bardziej statyczną, co nie znaczy, że mniej emocjonującą, formę strzelania. Na takim akcesorium znajdują się oznaczenia punktowe, które każdorazowo pomogą zweryfikować dokładność. Dzięki tej opcji, poza ćwiczeniem celności z małych i średnich dystansów, możesz również urządzić zawody strzeleckie.

Sprawdź tarcze żelowe do ASG w sklepie combat lub wróć do grupy produktów z sprzętem do ASG.