Interesuje Cię strzelectwo, survival lub turystyka? Chcesz hartować swój charakter, a może szukasz nowego hobby? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Nasz sklep powstał z myślą o pasjonatach sportów strzeleckich i wypraw outdoroowych. Combat wyznacza kierunek. Kierunek do Twojej pasji.

Nowy sklep w grupie x-kom

Jesteśmy stosunkowo nowym sklepem na rynku, ale tworzonym przez doświadczony zespół. Wchodzimy bowiem w skład grupy x-kom, która w obrębie trzech sklepów (x-kom, al.to oraz combat) oferuje bardzo szeroką gamę produktów. Już od kilkunastu lat priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego dbamy o najwyższą jakość obsługi, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Gwarantujemy fachowe doradztwo

Pasja, kierowanie się zasadami i otwartość to nasze znaki rozpoznawcze. Zrobimy wszystko, żeby spełnić Twoje oczekiwania. Jeśli masz pytania odnośnie asortymentu – skontaktuj się z nami, porozmawiamy i przedstawimy Ci nasze rozwiązania. Sam zdecydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze.

Lubimy konkurencję i atrakcyjne ceny

Oferujemy produkty sprawdzone i najwyższej jakości. Równocześnie dbamy o konkurencyjność cen, ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji z dokonanego zakupu. Dlatego też nieustannie wprowadzamy kolejne promocje i przedsprzedaże, prezentując najbardziej atrakcyjne okazje.

Zapewniamy szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz produkty znanych i cenionych producentów militariów, dzięki czemu wybierzesz najlepszy sprzęt na drodze do celu. Znajdziesz u nas artykuły obronne, broń bez zezwolenia, sprzęt turystyczny oraz wiele innych. Codziennie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić Ci jeszcze większy wybór oraz możliwość rozwijania pasji.

Dbamy o bezpieczeństwo zakupów

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego gwarantujemy Ci całkowite bezpieczeństwo. Dane udostępniane nam w chwili zamówienia są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. Czuwają nad tym specjaliści, wykorzystujący najlepsze na rynku systemy bezpieczeństwa.


Dane firmy

Combat sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 25
42-202 Częstochowa
NIP: 9492223436, REGON: 368931348
KRS: 0000712907, Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Konto bankowe: 74 1050 1142 1000 0090 3140 1640
ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Prosimy o dokonywanie przelewów za zamówiony towar dopiero po potwierdzeniu przez nas dostępności towaru.