Action Sport Games

Action Sport Games

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

5 produktów

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

5 produktów

Action Sport Games — niewątpliwy as w branży airsoftu

Jeśli zaliczasz się do fanów strzelectwa przyjmującego postać rozgrywek airsoftowych lub sportowych, z pewnością zetknąłeś się z nazwą Action Sport Games. Znają ją także kolekcjonerzy i amatorzy treningów z bronią, bo to uznany producent pistoletów, karabinów ASG oraz akcesoriów do nich. Firma Action Sport Games elementy wyposażenia taktycznego traktuje równie priorytetowo, jak pozostały sprzęt, więc w jej ofercie nie mogło zabraknąć dobrej jakości ładowarek i akumulatorów

Bez nich broń na elektryczny napęd nie nabierze rozruchu, toteż sklep combat zadbał, by znalazły się wśród propozycji sprzedażowych. Akumulatory Action Sport Games pochodzą z najwyższej gatunkowej półki i firmują się wydajnymi, odpornymi na mrozy ogniwami LiPo, jak również niezwykle żywotnymi bateriami LiFe. Do ich podstawowych zalet należy niewielka waga oraz wytrzymałość w niesprzyjających temperaturach.

Na typową akcję wystarczy Ci np. akumulator ASG - LiPo - 7,4V - 1000 mAh. Natomiast licząc na błyskawiczne działanie, lepiej wybrać np. ASG - LiPo - 11,1V - 1500 mAh. Dzięki kompaktowym rozmiarom i przyjaznym kształtom (zazwyczaj listków) dopasujesz je do wnętrza swojej broni. Przy okazji możesz zaopatrzyć się w sklepie combat w ładowarki mikroprocesorowe o zaawansowanej elektronice, ze wskaźnikiem poziomu naładowania. Z marką Action Sport Games ASG, części Twojego „elektryka” będą tworzyły zgrany zespół.

Action Sport Games — co kryje się pod tą nazwą

Action Sport Games to firma, która istnieje od kwietnia 2003 roku. Powstała w wyniku porozumienia dwóch najbardziej zaradnych duńskich przedsiębiorców - doświadczonych w sektorze airsoftu i produkcji wiatrówek - Johnny'ego Pedersena i Henrika Grobelnika. I chociaż specjalizuje się głównie w perfekcyjnie wykonanych replikach broni, to nieobca jej jest także dbałość o każdy szczegół oporządzenia taktycznego.

Bez wątpienia jednym z największych sukcesów spółki jest zdobycie licencji od wyśmienitych światowych firm. Dzięki umowom zawartym na wyłączność z takimi mistrzami jak: Accuracy International, ARMS, Inc., Arsenal JSC, Cobray Company, Hera Arms, Sako czy Dan Wesson korporacja może tworzyć oraz dystrybuować realistyczne kopie pistoletów i karabinów w skali 1: 1 oraz komponenty wyjątkowej klasy.

Wśród bogatego asortymentu Action Sport Games, repliki asg cieszą się największym uznaniem, ale warte uwagi są również pozbawione detali odwzorowań wiatrówki. Na targach IWA, Outdoor Classics 2009 to właśnie one wzbudziły spore zainteresowanie, podobnie jak flagowa seria Pro Line w kategorii rekonstrukcji broni długiej. Obecnie marka święci triumfy na całym świecie, ponieważ potrafi sprostać wymaganiom każdego klienta. Z tego powodu Action Sport Games, sklep combat też włączył do swojej palety towarów.

Sprawdź wszystkie akumulatory i ładowarki do ASG w sklepie combat.pl