Black Ops

Black Ops

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Black Ops — partner Twoich strzeleckich operacji

Rozgrywki ASG, podobnie jak strzelectwo rekreacyjne, cieszą się dużą popularnością, ponieważ dostarczają mocnych wrażeń i pozwalają skonfrontować własny potencjał bojowy z częściowo wyreżyserowaną sytuacją. Zmaganiom z przeciwnikiem w grach airsoftowych towarzyszy oczywiście replika broni, a nieodzownym kompanem treningów strzeleckich jest wiatrówka. W sklepach o profilu militarnym znajdziesz ich całą gamę, ale jeśli zależy Ci na dobrej jakości, zapoznaj się z europejskim producentami takimi jak np. Black Ops.

Obecnie gości on w sklepie combat, oferując wiatrówkowe karabinki, pistolety i rewolwery. Większość wzorów opiera się na projektach realizowanych we Francji, ponadto wszystkie spełniają rygorystyczne wymogi, dlatego mogą z nich korzystać zarówno nowicjusze, jak i profesjonalni strzelcy. Dla zaczynających przygodę w trafianiu do celu Black Ops przygotował mocny pistolet Soul Langley ze zintegrowanym tłumikiem dźwięku i „łamaną lufą”. Działa on z dowolnym śrutem, zależnym od Twoich preferencji.

Natomiast zwolenników prawdziwych męskich atrybutów może zainteresować rewolwer zasilany CO², będący repliką modelu Chiappa Rhino. Wyprodukowany we współpracy z marką Chiappa zachwyca wiernością z oryginałem. Z kolei doświadczonym strzelcom powinien przypaść do gustu karabin snajperski o wojskowym desingu, wyposażony w lunetę celowniczą 4x32, komfortowy dwójnóg oraz tłumik. Ta wyjątkowa wiatrówka obsługuje śrut typu diabolo, który pokonuje dalekie dystanse, toteż sprawdzi się podczas ćwiczeń.

Co wypada wiedzieć o marce Black Ops?

Firma Black Ops posiada swoją stałą siedzibę w La Fléche we Francji. Jej ambicją jest produkcja oraz opracowywanie każdego detalu broni na miejscu. W tym celu przedsiębiorstwo zatrudnia grupę specjalistów mających dużą praktykę w obsługiwaniu jej, a poza tym zespół uzupełniają eksperci od projektowania. Dobrze zorganizowana praca owocuje wyjątkowymi wersjami wiatrówek, doskonałymi replikami do ASG, jak też pomocniczymi akcesoriami.

Artykuły Black Ops stają się coraz bardziej rozpoznawalne na rynku sprzedażowym, gdyż wyróżnia je wojskowa „sylwetka” inspirowana współczesnymi siłami zbrojnymi. Oryginalne nowoczesne wzornictwo to jednakże tylko dodatek do prawdziwych możliwości poszczególnych wariantów karabinków czy pistoletów. Firma proponuje bowiem serie dedykowane różnym klientom np. Quantico z lekkimi karabinami nadaje się dla kobiet, linia Pendleton służy strzałom na większe odległości, a Sniper jest idealna dla zawodowców.

Marka przedstawia także ciekawą ofertę łamanych pistoletów sprężynowych zaopatrzonych w tłumik oraz niepowtarzalnych rewolwerów z wyeliminowaną mocą odrzutu. Wśród licznych opcji broni spotkasz też elektryczne repliki, chętnie typowane przez graczy airsoftowych. Za sprawą nowatorskich rozwiązań opierających się na trwałym materiale powstają modele mogące sprostać rozmaitym zadaniom. Dlatego marka Black Ops potrafi usatysfakcjonować każdego odbiorcę. Przekonaj się o tym, typując jej produkty w sklepie combat.