Boker Magnum

Boker Magnum

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Boker Magnum — dobra jakość na co dzień

Sądzisz, że pracę wykona perfekcyjnie jedynie nóż z wysokiej półki cenowej? Rzeczywiście tam lokalizuje się najlepsza jakość, ale sprawne i w pełni zadawalające narzędzia można znaleźć także za rozsądną kwotę. Wystarczy przejrzeć ofertę marki Boker, aby się przekonać o dostępności rozmaitych modeli o ostrzu wysokiej klasy i wygodnej rękojeści. Boker w serii Magnum przygotował dla Ciebie noże składane do użytku codziennego, egzemplarze taktyczne i specjalistyczne oraz wzory z głownią stałą.

W tym zestawie spotkasz również konstrukcję motylkową. Odwiedzając sklep combat, ujrzysz ciekawe propozycje tego renomowanego producenta. Do działania w terenie przyda Ci się np. składany Advence Desert Pro. Wykonany ze stali nierdzewnej, jak większość folderów z tej linii, oraz dysponujący ostrzem drop- point o wyraźnym łuku brzucha popisze się doskonałymi właściwościami tnącymi. Z kolei Magnum Farmer,s Friend o profilu clip- point wykaże się większą zdolnością przebijania, co docenisz podczas prac gospodarskich.

Na uwagę zasługują też wersje ratownicze. Noże Boker Magnum Medic Rescue bądź Army Rescue mogą się okazać zbawienne w kryzysowej sytuacji, ponieważ posiadają zbijak do szyb i przecinak do pasów. Do tego wyposażono je w obustronny kołek lub flipper ułatwiający obsługę w stresujących momentach. A właściwie wyprofilowany antypoślizgowy trzonek umożliwia pewny chwyt. Boker Magnum to nie tylko wszechstronna użyteczność, tutaj zetkniesz się z klasyczną elegancką formą albo nowoczesną atrakcyjną oprawą.

Boker – marka o wielowiekowej tradycji

Niemiecka firma założona w 1869 roku w Soligen przez Heinricha Bokera nie powstała od zera, bowiem bazowała na wcześniejszych dokonaniach rodzinnych w produkcji broni białej oraz noży. Pierwsze scyzoryki Boker, które zdobyły uznanie użytkowników, dotarły zatem oprócz rynku europejskiego do firm krewniaków H. Boker i Casa Boker w USA i Kandzie. Dzięki współpracy przedsiębiorstw rozwijała się produkcja na obu kontynentach.

I mimo zawirowań dziejowych marka Boker w dobrej kondycji dotrwała do dnia dzisiejszego. Teraz rozpoznawalny na całym świecie producent ma na koncie liczne serie noży, dedykowane do różnorodnych ról. W kategorii Boker Magnum dużym popytem cieszą się noże EDC, myśliwskie, survivalowe oraz misyjne. Na to powszechne uznanie zasługuje bowiem wykonanie i gatunek zastosowanych materiałów.

Dokonując wyboru noży Boker Magnum, masz gwarancję niezawodności głowni, bo tworzy ją wytrzymała niepoddająca się korozji stal, a i rękojeść sprzyja manewrowaniu narzędziem, gdyż zawsze cechuje ją ergonomiczność. Projektanci nie zapominają też o kompaktowym kształcie, który tak bardzo cenią podróżnicy. Śmiało można stwierdzić, iż noże składane Boker Magnum dorównują szwajcarskim scyzorykom. Pozostaje więc zaopatrzyć się w nie w sklepie combat, mając satysfakcję z udanego zakupu i niedużego wydatku.