Brunox

Brunox

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Brunox — wysoka jakość dla lepszej sprawności

Szwajcarska marka Brunox znana jest przede wszystkim fanom jednośladów oraz amatorom strzelectwa. Każdy, kto dba o konserwację roweru czy broni na pewno o niej słyszał, gdyż dostarcza na rynek wysoko cenione środki antykorozyjne, pielęgnujące i czyszczące. Jeśli do tej pory nie stosowałeś produktów tej firmy, to warto teraz je wypróbować. Spray do łańcucha czy smary Brunox oferowane przez sklep combat zatroszczą się o ochronę Twojego sprzętu i jego pracę w każdych warunkach.

Dla posiadaczy broni pneumatycznej i pistoletów do paintballa Brunox przygotował doskonały olej w aerozolu, który pozwala wyczyścić wszystkie metalowe elementy i zadbać o ich kondycję. Dostępny w pojemnikach 50 ml, 100 ml, 200 ml oraz 300 ml umożliwi wykorzystanie zawartości stosownie do potrzeb. Jego właściwości dobrego rozpuszczania tłuszczu i różnych zanieczyszczeń sprawią, że przyrządy strzeleckie odzyskają nie tylko wygląd, ale również pożądaną przez Ciebie formę.

Sprawdź:Brunox Gun Care 300 ml

A w sytuacji, gdy pojawi się problem czym smarować łańcuch rowerowy, podpowiedź podsunie Ci smar do łańcucha Top Kett. Stosowany przez kolarzy na rozmaitych trasach, przyda się też Tobie, ponieważ poprawi płynność napędu, zmniejszy przyczepność brudu i zabezpieczy przed korozją. Niecierpliwi rowerzyści mogą wybrać szybką aplikację w postaci sprayu, a dbający o dokładność - konsystencję płynu. Brunox stworzył także preparat DEO do konserwacji amortyzatora bicykla, więc warto go dołączyć do listy zakupów.

Historia marki Brunox

Wszystko zaczęło się od zakładów w Szwajcarii, zajmujących się oczyszczaniem ścieków oraz działem produktów chemicznych. Opracował on w 1976 roku emulsję konwertującą rdzę, która dość szybko znalazła nabywców. Jednak prawdziwy sukces przedsiębiorstwa i reorganizacja produkcji nastąpiły w 1985, gdy dyrektor Bruno Lieberherr zademonstrował pierwszy opatentowany w Europie środek antykorozyjny wraz z podkładem, w formie aerozolu. Produkt ten pojawił się w sprzedaży już ze znakiem marki Brunox Epoxy.

W kolejnych latach stopniowo poszerzano asortyment przeciwrdzewny, bądź wprowadzano specyfiki niezbędne w branży rowerowej i zbrojeniowej. Dzisiaj Brunox nie tylko wie, jak smarować amortyzator w rowerze, by uzyskać świetny efekt, lecz również jest ekspertem w pielęgnacji łańcuchów, tarcz hamulcowych, ram itp. Z wynalazków tego producenta korzystają zarówno zawodowcy, jak i kolarze rekreacyjni, bo dostosowane są do różnych wymagań odbiorców

Ponadto marka Brunox specjalizuje się w wytwarzaniu olejów i smarów do przedłużania żywotności wszelkiego rodzaju broni, a więc tak czarnoprochowej, jak i pneumatycznej. Korzystając z towarów z logo tej firmy, możesz być spokojny o serwis swojego „dwukołowego rumaka” czy wiatrówki, ponieważ pierwsza klasa preparatu zagwarantuje Ci skuteczność i niezawodność. Ile jest w tym prawdy? Dowiesz się, nabywając artykuły Brunox w sklepie combat i testując je osobiście.