Buff

Buff

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

19 produktów

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

19 produktów

Buff — marka sportowców i wymagających użytkowników

Nakrycie głowy jest niezmiernie ważne o każdej porze roku. W czasie upału chroni przed przegrzaniem, w chłodne dni ofiarowuje ciepło. Niektórzy wybierają czapki, inni kominy, opaski lub kapelusze. Wybór formy zależy przede wszystkim od upodobań. Istnieje również rozwiązanie uniwersalne, które zaproponowała firma Buff, przyjmujące postać wielofunkcyjnej chusty. Teraz w sklepie combat znajdziesz zarówno gotowy produkt tej marki, jak i tunel do kreatywnego tworzenia dowolnej osłony twarzy, szyi i głowy.

Chusta Buff, wykonana z jednego kawałka materiału pozbawionego szwów, stała się tak popularna, że nie trzeba jej reklamować. Trudno dziwić się tej sławie, gdyż szal z łatwością przeistacza się w kominiarkę, maskę, czapkę czy opaskę na rękę. W dodatku spotkasz tu serie na zimę dopełnione polarem (Buff polar), wersje klasyczne w wariantach (Buff Coolnet UV), zabezpieczające przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym lub (Buff Insect Shield) nasączone środkami odstraszającymi insekty. A na tym nie koniec szerokiej gamy kolekcji.

W sklepie combat dobierzesz bez trudu model chusty pasujący do Twojej ulubionej stylistyki. Jeżeli jednak preferujesz czapki, to wytwórca Buff Cię nie rozczaruje, bo w tej kategorii również panuje obfitość wzorów i ciekawych konstrukcji. Na przykład Buff czapka BH Underhelmet nada się pod kask rowerzysty, ponieważ gwarantuje komfort świeżości i higienę. Zaś wersja (Pack Run Cap) nawet zgnieciona w kieszeni, błyskawicznie odzyska wyjściową formę. Zawsze też możesz sięgnąć po kapelusz, opaskę lub daszek Buffa.

Historia firmy Buff

Gdyby Hiszpan – Juan Rojas poprzestał na zwykłych chustach podczas pokonywania tras motocyklowych, nikt dzisiaj nie usłyszałby o marce Buff. Ale Katalończyk postanowił za wszelką cenę wymyślić takie okrycie głowy, które będzie chroniło przed słońcem, kurzem, wiatrem oraz zimnem. To prawie niemożliwe zadanie powiodło się, kiedy odkrył, że elastyczna mikrofibra w postaci rurki, modyfikuje się na wiele sposobów. I tak w 1991 roku pojawił się pierwszy „buff”.

Hiszpański patent zachwycił nie tylko motocyklistów, więc trzeba było rozpocząć masową produkcję, nad którą pieczę objęła rodzina Rojasa. Wyroby z fabryki w Igualadzie ( niedaleko Barcelony) błyskawicznie zyskały sławę i w 1998 r. dotarły do Francji, Niemiec i Szwajcarii. Te kraje zapoczątkowały długą listę odbiorców na całym świecie, która powiększa się wraz z nowymi artykułami, ponieważ dzisiaj Buff to rozmaite okrycia głowy.

Firma Buff nieustannie szuka nowych inspiracji, co widoczne jest w innowacyjnych seriach zimowych i letnich, dostępnych także w sklepie combat. Wachlarz różnorodnych produktów pozwala na zaspokojenie gustów i potrzeb najbardziej wymagających klientów. Bowiem producent zadbał o funkcjonale i przyjazne dla skóry materiały oraz nieszablonowy desing. Toteż sportowiec czy fan aktywności na świeżym powietrzu szybko dostrzeże tu egzemplarz dla siebie.