Coast

Coast

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Marka Coast w ofercie sklepu combat

Aktywność w warsztacie wymaga zastosowania wielu specjalistycznych narzędzi, podobnie jak wszelkie rodzaje napraw, majsterkowanie czy przygotowywanie obozowiska. O tym, jak uciążliwe bywa dźwiganie ze sobą skrzynki z przyborami, wiedzą zarówno fachowcy, jak i amatorzy, dlatego sięgają po inne rozwiązania. Dzięki takim producentom jak Coast można posłużyć się jednym, wielozadaniowym multitoolem. Teraz dostępnym także w rozmaitych wariantach w ofercie sklepu combat.

Marka Coast przychodzi z pomocą tym użytkownikom, którzy szukają dobrej jakości w przystępnej cenie. Na bazie składanych kombinerek znajdziesz tu pomysłowe zestawy najpotrzebniejszych instrumentów do precyzyjnego działania. Ich dodatkowym atutem będzie wyposażenie w latarkę – usprawniającą wykonywanie czynności w zaciemnionych miejscach. A wszystko to w kompaktowej formie, łatwej do zmieszczenia w kieszeni lub przegródce przybornika.

W zależności od preferencji możesz wybrać prosty model np. Multitool Coast LED 130 z szybkim dostępem do 11 końcówek, bardziej rozbudowany Multitool Coast LED 145 albo profesjonalny Multitool Coast LED 155 – przystosowany do trudniejszych zadań. W każdym przypadku oprócz podstawowych szczypiec, różnych otwieraczy, śrubokrętów i ostrzy noży otrzymasz diody LED czyniące wszelką pracę wygodniejszą.

Historia marki Coast

Amerykańska firma Coast powstała w 1919 roku w Portland. Sto lat doświadczeń uczyniło z niej cenioną i szanowaną markę. Zwłaszcza że od początku miała na uwadze zróżnicowane potrzeby potencjalnych posiadaczy. Przystępując do projektowania i wytwarzania narzędzi, wcześniej diagnozowano trudności, jakie napotykają podczas operowania nimi wykonawcy poszczególnych zawodów. I stąd właśnie wzięła się dbałość o ergonomiczny uchwyt oraz elementy z wytrzymałych materiałów, takich jak stal szlachetna.

Producenci dołożyli starań, aby monter, elektryk, majsterkowicz, turysta czy miłośnik funkcjonalnych przedmiotów znalazł wygodne i bezpieczne produkty dla siebie. Z myślą o nich przygotowali serie noży składanych oraz kolejne opcje multitooli, wzbogacone o nowe instrumenty. Prawdziwym przebojem okazał się przyrząd wielofunkcyjny z światełkiem LED. Zresztą, marka Coast coraz mocniej jaśnieje na rynku ofert również z powodu fachowych latarek. Wypróbuj więc jej moc i poznaj produkty Coast w sklepie combat.