DD Hammocks

DD Hammocks

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

DD Hammocks — marka amatorów wypraw bliskich i dalekich

Szybkie tempo życia i głośny rytm miasta sprawiają, że coraz więcej osób szuka ucieczki od cywilizacji. Wytchnienie przynosi im - co zrozumiałe - kontakt z przyrodą. Dlatego nie poprzestają już na krótkich wypadach za miasto, leczy preferują wycieczki z noclegiem pod gołym niebem. Jeżeli jesteś właśnie takim podróżnikiem, wiesz jak wiele energii daje natura, ale do obcowania z nią trzeba się właściwie przygotować. Najlepiej z marką Hammocks - produkującą sprzęt outdoorowy. Jej flagowe produkty znajdziesz teraz w sklepie combat.

Będą to przede wszystkim hamaki DD Hammocks oraz niezwykle funkcjonalna płachta biwakowa DD Hammocks, dostępna w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Korzystając z wiszącego legowiska tego producenta, zapewniasz sobie optymalne warunki wypoczynku, ponieważ np. hamak DD Hammocks frontline podaruje Ci 2- warstwową konstrukcję ze zintegrowaną z moskitierą. Dzięki temu w czasie chłodu wsuniesz do środka ocieplacz, a drobna siateczka ochroni Cię przed insektami.

Dostępne hamaki z serii DD Hammocks frontline:

Hamak DD Hammocks Frontline - Coyot Brown

Hamak DD Hammocks Frontline - Olive

Hamak DD Hammocks Frontline - MC Multicam

W sklepie combat dostaniesz również hamaki na camping w wersji superlight oraz idealną do relaksu linię Chill Out. Warto też zwrócić uwagę na DD tarp. Ten szczególny rodzaj płachty, posiadającej 19 punktów montażowych, pozwala na rozmaite zastosowania. Możesz z niej utworzyć daszek nad kuchenką polową czy posłaniem, wykonać prowizoryczny namiot, bądź osłonić się przed deszczem lub słońcem. Ten niezwykle lekki „niezbędnik”, podobnie jak DD frontline „zdziała cuda” w trudnych sytuacjach.

Dostępne płachty z serii DD Tarp:

Płachta biwakowa DD Hammocks Tarp 3x3 MC Multicam

Płachta biwakowa DD Hammocks Tarp 3x3 Orange

Płachta biwakowa DD Hammocks Tarp 4x4 Olive

Płachta biwakowa DD Hammocks Tarp 4x4 Coyot Brown

Płachta biwakowa DD Hammocks Tarp 4x4 MC Multicam

Historia marki DD Hammocks

Firma DD Hammocks istnieje od 2005 roku. Założył ją w Edynburgu brytyjski globtroter – Nick Vansittarta zafascynowany rozwiązaniem wypoczynkowym, jakie oferują hamaki. Odizolowane od podłoża i wprawiające lekkim kołysaniem w stan relaksu, zdawały się być idealnym miejscem regeneracji sił. Jednakże dostępne wówczas modele nie spełniały wszystkich oczekiwań, bo nie osłaniały przed zimnem i deszczem, a do tego nie były zbyt wygodne w transporcie.

Kreatywny przedsiębiorca, a zarazem znawca tematu, postanowił wtedy wraz ze swoim zespołem projektantów opracować uniwersalny wzór hamaka, który nie obciąży bagażu, sprosta zmiennym warunkom atmosferycznym i stworzy bezpieczne schronienie. I w taki o to sposób powstał wzór DD camping oraz seria z zasłoną - DD Hammocks hamak frontline moskitiera. Wywołały one fale entuzjazmu wśród zwolenników survivalu i stały się pożądane przez wędrowców na całym świecie.

Z dużym uznaniem spotkały się też innowacyjne hybrydy hamaki /bivi oraz ocieplacze i śpiwory. Do bestsellerów producenta należą także wielofunkcyjne tarpy. Dzisiaj nikt nie zastanawia się jak zrobić hamak, bo wybierając markę DD Hammocks, otrzymuje gotowy sprzęt wraz z akcesoriami do zawieszenia go w dogodnym otoczeniu. Proste w obsłudze, niezawodne i poręczne artykuły Hammocks mogą usprawnić niejedną wyprawę, dlatego warto się w nie zaopatrzyć w sklepie combat.